Zyro Hostingerilt

Loo e-pood hinnaga alates 2,79 € kuus

Lõpeta unistamine ja hakka tegutsema. Säästa veebipoe pakettidelt 75% ning saa tasuta veebimajutus ja tasuta domeen.

Unisex spordijalatsite tootekirjeldusUnisex spordijalatsite tootekirjeldusUnisex spordijalatsite tootekirjeldusUnisex spordijalatsite tootekirjeldusUnisex spordijalatsite tootekirjeldus

Kiirülevaade

Alusta Internetis asjade müügiga

Vali oma ettevõttele sobilik disaineri loodud mall ning seejärel kasuta meie lohistamisel ja kukutamisel põhinevat liidest oma isikupärase e-poe elluäratamiseks.

Loo oma veebipood
Disainerite tehtud veebipoe mallide näited

Müü kõikjal

Müü seal, kus on sinu sihtrühm. Zyro veebipoega saad hõlpsalt müüa oma tooteid Facebookis, Instagramis ja Amazonis.

Müü kõikjal
Facebooki poes müüdava toote näide

Mobiilne ja turvaline

Käi ajaga kaasas ning avalda veebipood, mis valmistab klientidele rõõmu ostukogemusega, mis on ohutu igas seadmes.

Alusta
Kiirelt reageeriv veebipoe disain

Lihtsaks muudetud veebikaubandus

Lisa vaid paari klõpsuga uuele või olemasolevale Zyro veebilehele e-pood. Näita kõiki oma tooteid parimast küljest ja muuda müümine lihtsaks.

Alusta Internetis asjade müügiga
Tellimise nupu lisamine olemasolevale veebilehele

Lihtne haldus

Lihtne laoseisu haldamine

Lisa, jälgi ja halda oma tooteid mitmel platvormil ühe ja intuitiivse halduspaneeli kaudu. Kõik vajalik on vaid sõrmepuudutuse kaugusel.

Sadu maksevõimalusi

Muuda enda ja oma klientide elu lihtsaks ning veendu, et ükski ost ei jää sooritamata, kasutades kõige levinumaid maksemeetodeid.

Avalda veebipood
Veebipoe halduspaneel

Tarneküsimus on lahendatud

Lase Zyrol oma klientide jaoks parim tarnehind arvutada ning seejärel haara ohjad enda kätte, pakkudes üksikasjalikku tellimuste jälgimist ning automaatseid kliendile e-kirja teel saadetavaid uuendusi.

Lihtne hallata

Ära vaeva oma pead maksude ja haldamisega. Zyro tööriistad muudavad paberimajanduse ja logistika lihtsaks.

Loo veebipood
Tarne seaded

Kasvatamine on lihtne

Püsi teistest ees

Hoia end iga oma äri aspektiga kursis sisseehitatud aruannete ja müügi jälgimisega. Integreeri Google Analytics, et klientide kohta täpset ülevaadet saada.

Alusta loomisega
Liiklust ja kasutajaid kujutav joonis

Lihtne turundus

Zyro aitab sul lisada kohandatud reklaame Facebooki, Google Shoppingusse ja muudele platvormidele. Leia õige sihtrühm ja suurenda oma müüki.

Müü tooteid Internetis
Google Shoppingu reklaamide stiliseeritud näide

Lihtsad soodustused

Zyro e-poele on lihtne rakendada erinevaid kindlaksmääratud soodustusi ja koode. Paku klientidele veel üht põhjust raha kulutamiseks ja säästmiseks.

Alusta kohe
Rakenda toodetele sooduskoodi

Paku kinkekaarte

Muuda oma veebipood rõõmustavaks kingituseks, müües kinkekaarte. Lase oma klientidel teha oma lähedastele kingitus, mille nad endale ise saavad välja valida.

Vii oma pood veebi
Erinevate kinkekaartide näited

Veebipoe loomine

Veebipoe loomiseks järgi neid lihtsaid samme.

Zyro veebipoodi toodete lisamine
1. Liitu Zyroga

Registreeri Zyro veebilehe koostaja konto ja proovi see järele ilma end millegagi sidumata. Katseta oma eelistustega ja selgita välja, millised funktsioonid on sulle olulised.

Alusta
2. Vali välja veebipoe mall

Leia oma tootemargile ja ettevõttele sobilik stiil ning muuda see meie lohistamisel ja kukutamisel põhineva liidese abil endale sobivaks.

Alusta
3. Lisa oma poodi tooteid

Täida oma poe ostulehed, seejärel määra oma eelistused (hinnad, sooduspakkumised, maksevõimalused ja tarne).

Alusta
4. Avalda oma pood

Klõpsa avaldamise nupul, kontrolli kõik üle ja oledki valmis müügiga alustama.

Alusta
5. Hangi turundus

Kasuta Zyro võimsaid turundusvahendeid, et oma ettevõtet esile tõsta ja müüki suurendada.

Alusta

Veebipoe KKK

Leia vastused korduma kippuvatele küsimustele e-poodide kohta

Veebipood teeb täpselt seda, millele nimi viitab: see on pood, kus saab müüa kaupu ja teenuseid veebis, erinevalt tavapoest, mis vajab füüsilist asukohta.

Veebikaubandus viitab toodete või teenuste Internetis ostmisele ja müümisele. Kõik see toimub veebipoes.

Võid luua veebilehe, mis müüb tooteid eraisikutele või teistele ettevõtetele. Praktiliselt kõike on võimalik Internetis müüa, olenevalt sinu ärimudelist ja sihtrühmast.

Selliste platvormidega nagu Shopify, WooCommerce ja Magento võib poe tööle saamiseks kuluda paarist päevast paari nädalani, olenevalt sellest, millised on sinu oskused.

Zyro lihtsate veebipoe loomise funktsioonidega on ka inimesed, kellel puuduvad oskused disaini või koodikirjutamise vallas, vaid paari minutiga valmis oma tooteid veebis müüma.

Esiteks peavad kõik tooted olema sulle kättesaadavad kas su oma laos või kaupade vahendaja pakkuja või muu teenuseosutaja juures.

Järgmiseks mõtle sellele, mis sulle veebis osteldes kasulik tundub. Fotod, hinnad, kirjeldused – lisa see kõik oma poodi ja oledki valmis alustama.

Kasuta Zyro halduspaneeli laoseisuga kursis püsimiseks ning paku erinevaid makse- ja tarnevõimalusi krediitkaartidest PayPali ning DHList USPSini jpm.

Me ei taha, et peaksid kurvastama, kui klient ostukorvi enne ostu sooritamist hülgab. Seega pakume sulle paljusid erinevaid makselahendusi ja tarnevõimalusi.

Zyro suudab arvutada sinu ostjate jaoks parima tarnehinna ning leida sinu eelistuste põhjal parima hinnaga käitlejad.

Halduspaneelil saad jälgida kogu tarneprotsessi, seega sinu vaevaks jääb lihtsalt ettevõtte juhtimine ja tarnesiltide trükkimine.

Ei, sinu veebipoest teenitud kasum kuulub vaid sulle. Erinevalt teistest platvormidest ei võta Zyro mingit vahendustasu ega tehingutasusid, kui välja arvata veebilehe paketi kuutasud.

See tähendab, et saad tegutseda konkurentsivõimeliste hindadega, kattes samas endiselt tarne- ja muid kulusid.

Tänapäevased veebipoe platvormid nagu Zyro muudavad võimalikuks selle, et sul pole veebis müümiseks vaja mingit ametlikku väljaõpet. Muidugi tuleb see sulle pikemas plaanis kasuks, kui loed e-poodide juhtimise ja haldamise kohta.

Kodulehe looja nagu Zyro muudab aga väikeettevõttele veebilehe loomise väga lihtsaks. Parimate tootekirjelduste kirjutamisest sobivate maksevõimalustega veebikaubanduse paketi valimiseni - anname sulle kõik tööriistad ja teadmised, et saaksid suurendada oma müüki ja köita uusi kliente.

See oleneb sellest, millist e-poodi soovid luua. WordPressi lehe puhul pead arvestama, kui palju veebimajutus või WordPressi majutus, erinevad turvameetmed (nt SSL sertifikaadid jms, mis kaitsevad su lehte andmepüügi katsete eest), erinevad pistikprogrammid ja teemad kuus kokku maksavad.

Teisalt on veebipoe loojate kuutasudesse erinevad e-poe juhtimise tehnilised aspektid juba sisse arvestatud, mis muudab lehe loomise kiiremaks ja lihtsamaks.

Zyro on tänu kohapeal arendatud ruudustikku tehnoloogiale, mitmekülgsetele maksevõimalustele, 24/7 sõbralikule kasutajatoele ja enneolematutele hindadele kahtlemata parim kodulehe koostaja algajatele. Lisaks saab kõiki Zyro e-poe malle kasutada ka mobiilis.

See oleneb sinu sihtrühmast ja üldisest nišist. Soovitame enne toodete müümist teha turu-uuringut. Nii saab teada, mis on parasjagu populaarne ja millised tooted on nõutud, et saaksid konkurentide seast silma paista.

Võid aga ka kaaluda inimeste meelitamist oma poodi millegagi, mida nad mujalt ei saa või hindadega, millele pole vastast. Kui sul ideid napib, oleme raske töö juba sinu eest ära teinud ja koostanud nimekirja populaarsetest toodetest, mis on praegu hinnas.

Isegi kui juba müüd oma tooteid sellistel platvormidel nagu Etsy ja Amazon, on isiklikul e-poel siiski palju eeliseid. Sellised funktsioonid nagu otsingumootorile optimeerimine (tuled välja esimeste tulemuste seas sellistes otsingumootorites nagu Google) ning sujuv integratsioon sotsiaalmeediaplatvormidega on palju lihtsamad ja kõnekamad, kui sul on oma veebipood.

Saad oma tootelehed konkurentide seast esile tõsta - seda on palju keerulisem sellistel lehtedel nagu Amazon ja eBay. Sinu isiklik pood koos oma URLiga aitab sul ka oma tootemarki kujundada ning mõjuda tõsiseltvõetava ja professionaalsena.

Saad oma veebipoodi kasutada lisaks toodete müümisele ka oma poe kohta blogis sisu levitamiseks ning optimeerida selle mobiiltelefonidele ja muudele mobiilsetele seadmetele. Zyro kodulehe koostaja veebilehtede ja veebipoodide paketid sisaldavad tasuta blogi.

Lühike vastus on jah, eriti võrreldes tavapoe juhtimisega. Kuna sinu e-pood on Internetis, ei pea sa muretsema igakuiste kulude pärast sellistele asjadele nagu elekter, vesi ja kaubanduspinna üür.

Lisaks ei piira sind asukoht ega kindlad avamisajad, kuna su pood tegutseb ööpäev läbi ja sellele pääseb ligi kõikjalt. On tõenäoline, et sa ei vaja ka nii palju töötajaid, muutes su üldkulud madalamaks.

See parandab su kasumimarginaali, muutes e-poe kasumlikuks täienduseks igale äriplaanile.