logo

Black Friday
Sale

 •  99.9% ülalolekuaeg
 •  Tasuta SSL sertifikaat
 •  24/7 live klienditugi
 •  30-päevane tagasimakse garantii
Alusta

Up To

90

%

OFF

41
PÄEVA
10
TUNDI
42
MINUTIT
21
SEKUNDIT
Musta Reede Soodusmüük: Soodne Veebimajutus
Alates 0,80€ /Kuu!
See All Deals
×
Zyro ikoon

Veebilehe looja

Veebisaidi loomine ei pea olema raske. Veebipood, portfell või blogi muudab selle kiiresti ilma tehniliste teadmisteta üldse! See on sama lihtne kui mobiilirakenduse kasutamine.

Build a website in minutes, not days

Build a website in minutes, not days

Creating a website can be a lengthy process. That’s why we made a website builder that lets you create yourself. No technical knowledge required. Get online in less than an hour! Utilize our simple drag and drop website builder and take control of your online presence.

Kuidas veebisaiti luua?

Lihtne, neli sammu, vähem kui tund ja olete võrgus.
 1. Registreeri
  Loo Hostinger konto ja vali plaan, mis sobib teie projektile ideaalselt.
 2. Valige mall või looge ise
  Pick disainer tehtud malli, mis tagab funktsiooni ja vormi, või luua veebilehel nullist meie lihtne lohistada veebilehel ehitaja.
 3. Kohanda veebisaiti
  Tehke professionaalne veebisait, mis esindab teid kõige paremini! Leia kõik tööriistad, mis muudavad teie blogi postitused, poodide poodide ja portfelli kirjed säravaks!
 4. Avalda
  Võimaldage Internet Hostingeriga! Veebisaidi loomine on alles algus! Hangi tasuta domeen, kasutage otsingumootori optimeerimist ja ronige üles!

Sinu projekti mall

Miks alustada nullist? Looge mõne minuti jooksul veebisait professionaalselt kujundatud mallide abil. Ei ole vaja maksta veebilehe kujundajat, kui saate selle ise teha! Poodikaart, mis aktsepteerib krediitkaarte? Pole probleemi! Ilus portfell väikeettevõttele? Tee see vähem kui tunni pärast!

See on rohkem kui veebisaidi ehitaja

See on rohkem kui veebisaidi ehitaja

Veebisaidi loomine on sama lihtne kui lohistamisrakenduse kasutamine. See võtab aega ja muudab teie visiooni reaalsuseks. Kui teie veebisait on online-eduks valmis, viige see üles ja aidake see seal viibida. Tööriistadega, mis tagavad selle 99,9% ajast ja aitavad teil otsingutulemuste tippu jõuda.

Hostingeri veebisaidi ehitaja

Me olime ilusad

Kõik, mida vajate, et veenduda, et teie veebileht paistab silma funktsioonis ja vormis: võimalus veenduda, et teie sait näeb välja mobiilsideseadmetes, tablettides, mõningates tööstusharu kiiremates veebimajutustes ja tööriistades, et kasvada ja aidata säilitada tipppositsioone.

See on jäämäe tipp! Vaadake rohkem funktsioone:

Tasuta domeen

Tasuta domeen

Iga lugu algab suurepärase nimega. Tee oma algus siledaks! Registreeru äri või lisatasu saamiseks ja saate tasuta domeeninime!

Lohista liides

Lohista liides

Veebisaidi loomine on sama lihtne kui lohistamine. Meie tööriist aitab teil luua ilus veebisait intuitiivselt ja kiiresti.

Mobiilne sõbralik

Mobiilne sõbralik

Looge veebisait, mis igal ekraanil näeb hea välja! Meie kuulikindel disain tagab, et teie blogi postitused paistavad igal platvormil.

24/7 klienditugi

24/7 klienditugi

Alati on hea abi saada. Hostinger annab teile kogu meeskonna! Mis iganes juhtub, on meie klienditoe meeskond siin abiks! 24/7/365

Disainerite mallid

Disainerite mallid

Ära tunne, et alustate nullist? Proovige sirvida meie malliarhiivi! Meie meeskond lõi sadu malle, mis on valmistatud funktsiooni ja vormiga.

Veebimajutus koos Real Poweriga

Veebimajutus koos Real Poweriga

Meie veebisaidi ehitaja on jäämäe tipp. Kui valite meie veebisaidi ehitaja. Sa saad tipptasemel web hosting. 99,8% uptime garantii, 24/7 klienditugi ja palju muud.

Vali oma veebimajutuse pakett

Üksik Veebimajutus

7,99€
Säästa 90%
0
80
/kuus
 • 1 kodulehekülg
 • Optimiseeritud WordPress'i jaoks
 • 1 Tasuta Business emaili pakett 6 kuuks!
 • 100 GB andmeedastusmahtu
 • 1X jõudlus ja mälu
Populaarseim

Premium Veebimajutus

11,95€
Säästa 82%
2
15
/kuus
 • Optimiseeritud WordPress'i jaoks
 • 1 Tasuta Business emaili pakett 6 kuuks!
 • 100 kodulehekülge
 • Piiramatult andmeedastusmahtu
 • 2X Jõudlus ja mälu
 • Iganädalased varukoopiad

Äri Veebimajutus

15,95€
Säästa 78%
3
45
/kuus
 • Kõik Premium paketi võimalused
 • Igapäevased varukoopiad
 • Tasuta SSL sertifikaat
 • 4X jõudlus ja mälu
Vajad rohkem võimsust? Vaata meie tipptasemel pilvepõhiseid veebimajutuspakette.

Kas teadsid? Personaalsed tasuta domeenid on aastaste Premium & Business veebimajutuse plaanidega kaasas!

 • paysera
 • visa
 • paypal
 • bitpay
 • maestro
 • mastercard
 • liqpay
 • privat24
 • advcash
 • tele2

Veebisaidi ehitaja KKK

Vastused korduma kippuvatele veebisaitide ehitaja küsimustele

A website builder is a special tool that allows you to create a website. Our website builder enables you to create nearly any kind of website. You can start a fully operational ecommerce store that accepts multiple payment methods, an interactive portfolio, a platform for blog posts and much more.

We made this tool to be easy to use, that is why it is based on a drag and drop interface that can be mastered within minutes. This intuitive building method will help you create a website with no technical knowledge. Not a single line of code required. You will be able to adjust aspects of the design in accordance with your personal vision.

Meie veebisaidi ehitaja tööriist on spetsiaalselt loodud selleks, et võimaldada ilma tehnilise taustaga või väga piiratud ajaga kasutajatel luua jõuline online-kohalolek. Veebisaidi loomisel meie tööriistaga saavad need kasutajad kohandada ja ehitada, ilma et peaks muretsema protsessi tehnilise külje pärast. Kuigi arenenud kasutajatel on võimalus valida hosting erinevatel platvormidel CMS-il, ei saa tehniliste teadmisteta kasutajad seda võimsat lahendust ära kasutada.

Of course! You can customize and build your website depending on your individual needs. The website builder has been developed with flexibility in mind. This reflects the number of features and the potential of different kinds of websites that can be built. Inside you will find different options for picture galleries, blog post templates, ecommerce solutions and much more. The templates included will help you get started easily, providing a platform to start with. You can easily customize it to your needs and make it your own. Fonts, structure, social media integration and many other options are waiting for you.

Doesn’t matter if you start from scratch, or pick a template, you’ll be able to make the website completely your own effortlessly.

Muidugi! Meie veebisaidi ehitaja võimaldab teil luua poodide poodi mõne minutiga! YOu saab korraldada intuitiivse ja kergesti kasutatava veebipoe, millel on võimsad ostukorvi jõudlus ja mitu väljavõtte meetodit. Kui teil on vaja abi, on meie koolitatud klienditoe meeskond mõne minuti jooksul teiega seotud probleemide lahendamiseks. Ei ole oluline, kas soovite müüa füüsilise kauba võrguteenust ja meie veebisaidi ehitaja loob veebilehe, mis on tugev, jõuline ja atraktiivne.

Jah! Meie veebisaidi ehitajaga saate luua veebisaidi, mis aitab teil otsingutulemuste lehtedel kõrgemal kohal olla. Muuda meta pealkirju ja metakirjeldusi. Meie väljatöötatud tööriist aitab teil mõista ja parandada otsingumootori optimeerimist. Lisaks saate osta meie SEO tööriista, mis annab väärtuslikku statistikat ja muud liiki andmeid, mis on olulised tippu jõudmisel. Mõista oma asukohta, oma konkurentsi ja saada teavet, mis aitab teil parandada.

Meie veebisaidi ehitaja on iga hosting paketiga täiesti tasuta. Kui soovite veebilehte hõlpsalt luua, siis on vaja teha tehnilise teadmatusega null, vali plaan, mis sobib teie projekti vajadustele, registreerib ja veebisaidi loomisel vali oma eelistatud valikuks veebisaidi ehitaja.