Build a beautiful website fast

Veebisaidi loomine ei pea olema raske. Veebipood, portfell või blogi muudab selle kiiresti ilma tehniliste teadmisteta üldse! See on sama lihtne kui mobiilirakenduse kasutamine.

Ehita kodulehekülg

Fast and Easy

Build a website in minutes, not days

Creating a website can be a lengthy process. That’s why we made a website builder that lets you create yourself. No technical knowledge required. Get online in less than an hour! Utilize our simple drag and drop website builder and take control of your online presence.

Kuidas veebisaiti luua?

Lihtne, neli sammu, vähem kui tund ja olete võrgus.

Create a Website Now

01

Registreeri

Loo Hostinger konto ja vali plaan, mis sobib teie projektile ideaalselt.

02

Choose or create a template

Pick disainer tehtud malli, mis tagab funktsiooni ja vormi, või luua veebilehel nullist meie lihtne lohistada veebilehel ehitaja.

03

Kohanda veebisaiti

Tehke professionaalne veebisait, mis esindab teid kõige paremini! Leia kõik tööriistad, mis muudavad teie blogi postitused, poodide poodide ja portfelli kirjed säravaks!

04

Avalda

Võimaldage Internet Hostingeriga! Veebisaidi loomine on alles algus! Hangi tasuta domeen, kasutage otsingumootori optimeerimist ja ronige üles!

Kuidas veebisaiti luua?

Sinu projekti mall

Valige sadade kasutusvalmis kujunduste seast. Meie veebiehitustööriista abil saate neid kujundusi vastavalt oma vajadustele kohandada. Tehke see enda jaoks lihtsamaks, sest see ei võta kauem kui üks tund! Leidke soovitud kujundus ja alustage oma veebisaidi loomist kohe!

Running 99.9% of the time

See on rohkem kui veebisaidi ehitaja

Veebisaidi loomine on sama lihtne kui lohistamisrakenduse kasutamine. See võtab aega ja muudab teie visiooni reaalsuseks. Kui teie veebisait on online-eduks valmis, viige see üles ja aidake see seal viibida. Tööriistadega, mis tagavad selle 99,9% ajast ja aitavad teil otsingutulemuste tippu jõuda.

See on rohkem kui veebisaidi ehitaja
Responsive Design

Responsive Design

Me olime ilusad

Everything you need to make sure your website excels in function and form! It's a chance to make sure your site looks great on mobile devices & tablets. Use one of the fastest web hosting in the industry and tools to grow and help maintain top positions.

That’s the tip of the iceberg!
See more features:

language

Tasuta domeen

Iga lugu algab suurepärase nimega. Tee oma algus siledaks! Registreeru äri või lisatasu saamiseks ja saate tasuta domeeninime!

dvr

Hiirega lohistatav kasutajaliides

Creating a website is as easy as dragging and dropping. Our tool will help you create a beautiful website intuitively and quickly.

important_devices

Mobiilisõbralik

Looge veebisait, mis igal ekraanil näeb hea välja! Meie kuulikindel disain tagab, et teie blogi postitused paistavad igal platvormil.

perm_phone_msg

24/7 klienditugi

Alati on hea abi saada. Hostinger annab teile kogu meeskonna! Mis iganes juhtub, on meie klienditoe meeskond siin abiks! 24/7/365

color_lens

Disainerite loodud kujundusmallid

Ära tunne, et alustate nullist? Proovige sirvida meie malliarhiivi! Meie meeskond lõi sadu malle, mis on valmistatud funktsiooni ja vormiga.

dns

Tõeliselt võimas veebimajutus

Our website builder is the tip of the iceberg. When you choose our website builder, you get cutting-edge web hosting. 99.9% uptime guarantee, 24/7 customer support and much more.

Vali oma veebimajutuse pakett

Üksik Veebimajutus

7,99€
Säästa 90%
0
80
/kuus

Pikendamine 2,15€ kuus

 • 1 kodulehekülg
 • 1 emaili konto
 • 100 GB andmeedastusmahtu
 • 1X jõudlus ja mälu
Populaarseim

Premium Veebimajutus

11,95€
Säästa 82%
2
15
/kuus

Pikendamine 3,45€ kuus

 • Piiramatult*kodulehekülgi
 • Piiramatult*Email kontosid
 • Piiramatult*Email kontosid
 • Piiramatult* andmeedastusmahtu
 • 2X Jõudlus ja mälu

Äri Veebimajutus

15,95€
Säästa 78%
3
45
/kuus

Pikendamine 7,95€ kuus

 • Piiramatult*kodulehekülgi
 • Piiramatult*Email kontosid
 • Piiramatult* andmeedastusmahtu
 • 4X jõudlus ja mälu

Kas teadsid? Personaalsed tasuta domeenid on aastaste Premium ja Äri veebimajutuspakettidega kaasas!

Vajad rohkemat? Proovi pilvemajutust

Website Builder 2.0

A New Beginning Coming Soon

Whether you’re an blogger, a small business owner or online enthusiast, we can guarantee you that you will find a fully customizable Website Builder template which you will love.

dvr

New Modern User Interface

All designs are prepared by the world class professionals.

bar_chart

Unbeatable Performance and Speed

We are faster than ever. Great speed and performance leads to a great results

A New Beginning Coming Soon
Kuidas alustada

Optimized for your brand’s success

We care about your success. That’s why every site is optimized for all devices.

No need to think about designs

Just relax and choose a template which you like the most. Your customers will love it.

Edit as easily as Drag & Drop

Once you have selected the template, you can adjust the template easier than ever.

Unsplash library at you fingertips

Choose the best images to represent your business from our huge library.

Fits on every screen you can imagine

Your new website will look great on every possible device and screen.

Veebisaidi ehitaja KKK

Vastused korduma kippuvatele veebisaitide ehitaja küsimustele

A website builder is a special tool that allows you to create a website. Our website builder enables you to create nearly any kind of website. You can start a fully operational ecommerce store that accepts multiple payment methods, an interactive portfolio, a platform for blog posts and much more.

We made this tool to be easy to use, that is why it is based on a drag and drop interface that can be mastered within minutes. This intuitive building method will help you create a website with no technical knowledge. Not a single line of code required. You will be able to adjust aspects of the design in accordance with your personal vision.

Meie veebisaidi ehitaja tööriist on spetsiaalselt loodud selleks, et võimaldada ilma tehnilise taustaga või väga piiratud ajaga kasutajatel luua jõuline online-kohalolek. Veebisaidi loomisel meie tööriistaga saavad need kasutajad kohandada ja ehitada, ilma et peaks muretsema protsessi tehnilise külje pärast. Kuigi arenenud kasutajatel on võimalus valida hosting erinevatel platvormidel CMS-il, ei saa tehniliste teadmisteta kasutajad seda võimsat lahendust ära kasutada.

Of course! You can customize and build your website depending on your individual needs. The website builder has been developed with flexibility in mind. This reflects the number of features and the potential of different kinds of websites that can be built. Inside you will find different options for picture galleries, blog post templates, ecommerce solutions and much more. The templates included will help you get started easily, providing a platform to start with. You can easily customize it to your needs and make it your own. Fonts, structure, social media integration and many other options are waiting for you.

Doesn’t matter if you start from scratch, or pick a template, you’ll be able to make the website completely your own effortlessly.

Muidugi! Meie veebisaidi ehitaja võimaldab teil luua poodide poodi mõne minutiga! YOu saab korraldada intuitiivse ja kergesti kasutatava veebipoe, millel on võimsad ostukorvi jõudlus ja mitu väljavõtte meetodit. Kui teil on vaja abi, on meie koolitatud klienditoe meeskond mõne minuti jooksul teiega seotud probleemide lahendamiseks. Ei ole oluline, kas soovite müüa füüsilise kauba võrguteenust ja meie veebisaidi ehitaja loob veebilehe, mis on tugev, jõuline ja atraktiivne.
Jah! Meie veebisaidi ehitajaga saate luua veebisaidi, mis aitab teil otsingutulemuste lehtedel kõrgemal kohal olla. Muuda meta pealkirju ja metakirjeldusi. Meie väljatöötatud tööriist aitab teil mõista ja parandada otsingumootori optimeerimist. Lisaks saate osta meie SEO tööriista, mis annab väärtuslikku statistikat ja muud liiki andmeid, mis on olulised tippu jõudmisel. Mõista oma asukohta, oma konkurentsi ja saada teavet, mis aitab teil parandada.
Meie veebisaidi ehitaja on iga hosting paketiga täiesti tasuta. Kui soovite veebilehte hõlpsalt luua, siis on vaja teha tehnilise teadmatusega null, vali plaan, mis sobib teie projekti vajadustele, registreerib ja veebisaidi loomisel vali oma eelistatud valikuks veebisaidi ehitaja.
closelogo

Uue Aasta Soodusmüük

 • check 99.9% ülalolekuaeg
 • check Tasuta SSL sertifikaat
 • check 24/7 live klienditugi
 • check 30-päevane tagasimakse garantii
Alusta

Kuni

90

%

OFF

01
PÄEVA
23
TUNDI
19
MINUTIT
14
SEKUNDIT
Uue Aasta Soodusmüük: Soodne Veebimajutus
Alates 0,80€ /Kuu!
Vaata kõiki pakkumisi
×