Tähelepanu.
Valmis olla.
Käivita

Simple

Tähelepanu. Valmis olla. Käivita.

Meist

Taga oma edu Hostingeriga

Hostingeri missioon on veenduda, et kõigil on võimalik saada veebis edukaks - arendajatest algajate blogijate ja ettevõtteomanikeni. Meie kiire veebimajutustehnoloogia, usaldusväärse ja sõbraliku klienditoe ning hõlpsalt kasutatava hPaneliga on veebilehe kasvatamine imelihtne.

Taga oma edu Hostingeriga

Ülemaailmselt tunnustatud veebimajutaja

2004. aastal Leedus tehnoloogia idufirmana asutatud Hostinger on nüüd juhtiv veebimajutusteenuste osutaja, millel on enam kui miljon klienti 150+ riigist.

Vastates oma mainele kui 2020. aasta kõige kiiremini kasvav veebimajutuse bränd parandame pidevalt oma teenuseid, siseneme uutele turgudele ja saame osa veelgi rohkematest edulugudest.

*Tunnustus ametilt Bitcatcha.

Ülemaailmselt tunnustatud veebimajutaja

Meie lugu

Meie tugevused

Sujuvad haldustööriistad

Veebilehe kiirus

Pühendunud 24/7 tugi

Sujuvad haldustööriistad

Olenemata sinu taustast või tehnilistest teadmistest on meie lehe loomise ja haldamise tööriistade arendamisel peetud silmas kasutajakogemust ja jõudlust. Juhi hPaneliga kõike ühest kohast domeenidest veebimajutuse, meilikontode ja palju muuni. Hostingeri lohistamisel ja kukutamisel põhineva veebisaidi koostajaga jääb sulle rohkem aega oluliste asjade jaoks – loo ja avalda oma leht vaid mõne minutiga ilma piiranguteta.

Veebilehe kiirus

Soovime, et veebilehtede loojad ja ettevõtete omanikud saaksid kiiresti ja edukalt edasi liikuda. Kujutle, kuidas sinu leht laaditakse kõikjal maailmas vaid millisekunditega tänu meie üle maailma asuvatele serveritele ja garanteeritud 99,9% aktiivajale. Paku oma külastajatele parimat kasutuskogemust ja jälgi, kuidas sinu leht populaarsust kogub.

Pühendunud 24/7 tugi

Oleme toeks igale pühendunud töömesilasele, kelle eesmärk on veebis edukaks saada. Meie klienditoe meeskond räägib 11 keelt, seega saad muretult edastada oma mõtted ja mured oma keeles. Kuluta muretsemisele vähem aega - pakume sulle kiirelt välja kasulikud lahendused.

Suhtlesin hiljuti Hostingeri klienditoega. Nende meeskonna teenus oli üks parimaid, mida olen saanud. See polnud üksnes informatiivne, vaid ka kasulik. Nad suutsid vähese info põhjal probleemi tuvastada ja kiirelt lahendada.

Pood Podaz
Veebipood

Osalesin paaril veebidisaini ja -arendamise kursusel ning veebilehtede haldamine oli minu jaoks uus. Tahtsin oma uusi oskusi arendada, seega otsisin head veebimajutajat, kes annaks kontrolli koodi üle minu kätte.

Andrew
Veebiarendaja

Mul on hetkel Hostingeris 94 kodulehekülge ning mu kliendid ja mina hindame Hostingeri eriti kahe asja pärast: serveri kiirus ning esmaklassilline klienditugi. Hostinger on parim platvorm nii alustajatele kui professionaalsetele arendajatele.

Jeremiah Kobina
Tarkvaraarendaja
TEHNOLOOGIA

Pidevad uuendused

Ühe kõige kiiremini kasvava veebimajutusteenuse osutajana on meie eesmärk kohanduda tööstuse uusimate tehnoloogiliste arengutega. Täiendame pidevalt oma serverite taristut kõrgtehnoloogilise DDoS turbe lahendustega, LiteSpeedil põhineva tehnoloogiaga ja meie enda arendatud hPaneliga.

Pidevad uuendused
INIMESED

Pühendunud kangelaste meeskond

Enam kui 1000 töötajaga 54 riigist on Hostinger üks kõige kiiremini kasvavaid veebimajutusteenuse osutajaid maailmas. Hoolitseme oma töötajate eest sama hästi kui oma klientide eest, et saaksime erialaselt areneda ja oma kliente veelgi paremini aidata. Liitu Hostingeriga ja liigume koos edasi!

Pühendunud kangelaste meeskond
PÜHENDUMINE KLIENTIDELE

Enne kõnelemist kuulame

Klient on Hostingeris esikohal. Sinu tagasiside aitab meil arendada oma tooteid, protsesse ja üldist klientide rahulolu. Küsime oma klientide arvamust küsitluste, veebiarvustuste ja intervjuude kaudu.

Enne kõnelemist kuulame

Kõige hiljutisemad blogiartiklid

Branch left
Hostinger on tõepoolest usaldusväärne veebimajutaja
Bitcatcha
Branch right
Branch left
Tuntud parima aktiivaja poolest
PCMag
Branch right
Branch left
Jätab kõrgema hinnaklassi veebimajutaja mulje
Quicksprout
Branch right