Tähelepanu.
Valmis olla.
Käivita

Simple

Tähelepanu. Valmis olla. Käivita.

Meist

Taga oma edu Hostingeriga

Hostingeri missioon on veebis edu saavutamine igaühe jaoks võimalikuks muuta - alates arendajatest kuni algajate blogijate ja ettevõtteomanikeni. Meie kiire veebimajutustehnoloogia, AI-veebilehekoostaja ning hõlpsalt kasutatava hPaneliga on veebilehe edu kasvatamine imelihtne.
Taga oma edu Hostingeriga

Ülemaailmselt tunnustatud veebimajutaja

2004. aastal Leedus tehnoloogia idufirmana asutatud Hostinger on nüüd juhtiv veebimajutusteenuste osutaja, millel on enam kui miljon klienti 150+ riigist.
Vastates oma mainele kui 2020. aasta kõige kiiremini kasvav veebimajutuse bränd parandame pidevalt oma teenuseid, siseneme uutele turgudele ja saame osa veelgi rohkematest edulugudest.
Ülemaailmselt tunnustatud veebimajutaja

Meie lugu

Meie tugevused

Sujuvad haldustööriistad

Veebilehe kiirus

Pühendunud 24/7 tugi

Sujuvad haldustööriistad

Olenemata sinu taustast või tehnilistest teadmistest on meie leheloomise ja -haldamise tööriistade arendamisel peetud silmas kasutajakogemust ja jõudlust. Juhi hPaneliga kõike ühest kohast domeenidest veebimajutuse, meilikontode ja palju muuni. Hostingeri AI-toega lohistamisel ja paigutamisel põhineva veebisaidi koostajaga jääb sulle rohkem aega oluliste asjade jaoks – loo ja avalda oma leht vaid mõne minutiga ilma piiranguteta.

Veebilehe kiirus

Soovime, et veebilehtede loojad ja ettevõtete omanikud saaksid kiirelt edusamme teha. Kujutle, kuidas sinu leht laaditakse kõikjal maailmas vaid millisekunditega tänu meie üle maailma asuvatele serveritele ja garanteeritud 99,9% aktiivajale. Paku oma külastajatele parimat kasutuskogemust ja jälgi, kuidas sinu leht populaarsust kogub.

Pühendunud 24/7 tugi

Oleme toeks igale pühendunud töömesilasele, kelle eesmärk on veebis edukaks saada. Meie klienditoe meeskond räägib 11 keelt, seega saad muretult edastada oma mõtted ja mured oma keeles. Kuluta muretsemisele vähem aega - pakume sulle kiirelt välja kasulikud lahendused.

Pood Podaz
Veebipood
Icon

Suhtlesin hiljuti Hostingeri klienditoega. Tegemist oli parima kliendikogemusega, mille osaks olen saanud. Sain palju abi ja tuge. Nad suutsid vähese info põhjal probleemi tuvastada ja kiirelt lahendada.

Andrew
Veebiarendaja
Icon

Osalesin paaril veebidisaini ja -arendus kursusel ning veebilehtede haldamine oli minu jaoks uus. Tahtsin oma uusi oskusi arendada, seega otsisin head veebimajutajat, kes võimaldaks mul säilitada täieliku kontrolli oma koodi üle. Minu otsingud tõid mind Hostingeri.

Jeremiah Kobina
Tarkvaraarendaja
Icon

Mul on hetkel Hostingeris 94 kodulehekülge ning mu kliendid ja mina hindame Hostingeri eriti kahe asja pärast: serveri kiirus ning esmaklassilline klienditugi. Hostinger on parim platvorm nii alustavatele kui professionaalsetele arendajatele.

TEHNOLOOGIA

Pidevad uuendused

Pidevad uuendused
INIMESED

Pühendunud kangelaste meeskond

Pühendunud kangelaste meeskond
PÜHENDUMINE KLIENTIDELE

Enne kõnelemist kuulame

Enne kõnelemist kuulame

Kõige hiljutisemad blogiartiklid

Branch left
Hostinger on tõepoolest usaldusväärne veebimajutaja
Bitcatcha
Branch right
Branch left
Tuntud parima aktiivaja poolest
PCMag
Branch right
Branch left
Jätab kõrgema hinnaklassi veebimajutaja mulje
Quicksprout
Branch right