Hostingeri tagasiside

Enam kui 40 riigi inimesed on usaldanud oma veebilehe majutuse Hostingerile. Siin on nende tagasiside lehtedelt Trustpilot, G2 ja Google My Business.

Hostingeri tagasiside
Populaarseimad arvustused vasak haru
Hostinger on enamikust konkurentidest parema sooritusegaTechradar
Populaarseimad arvustused parem haru
Populaarseimad arvustused vasak haru
Võrratu klienditeenindus ja aktiivaegPCMag
Populaarseimad arvustused parem haru
Populaarseimad arvustused vasak haru
Jätab mulje, nagu oleks tegu kõrgema hinnaklassi majutajaga.Quicksprout
Populaarseimad arvustused parem haru

Miks inimesed Hostingeri armastavad

Live Support

24/7 klienditugi

Meie sõbralike ekspertide meeskond on valmis sind igal ajal aitama. Sinu edu on ka meie edu.

Seadista vaid sekunditega

Seadista vaid sekunditega

Avalda veebileht vaid ühe hiireklõpsuga. Hostinger viib su lehe kiirelt veebi.

Suunatud kiirusele

Suunatud kiirusele

Kiirus on kõige olulisem. See on veebilehe edu pant. Loo ülikiire veebileht.

Hostingeri hinnang on Excellent lehel

Suurepärane ostu- ja tugimeeskond!

Suurepärane ostu- ja tugimeeskond! Ostsin tellimuse ning sain tasuta domeeni ja ühtlasi palju abi selle seadistamise ning my teise domeeni kolimisega.

Enam kui 4 kuud probleemivaba kasutust.

Mul on Premium jagatud majutuse pakett. Olen paigaldanud mitu veebilehte ja siiani on kõik hästi töötanud. Teil on ka super klienditugi 👌 Jätkake samas vaimus.

Ma armastan Hostingeri

Ma armastan Hostingeri nii lõppkasutaja kui partneri vaatenurgast. Neil on suurepärane klienditugi nii reaalajas vestluses kui e-posti teel ja kontohaldur. Mul pole veebimajutusega kunagi probleeme olnud ja pilvemajutus on ÜLIKIIRE! Soovitan seda alati ka oma klientidele. Olen kasutanud erinevaid veebimajutuse pakkujaid ning keegi neist ei pakkunud paremat majutust, halduspaneeli, kliendituge, hindu, sooritust jne. Veelkord - ma armastan Hostingeri!

Klienditoe meeskond on suurepärane!

Registreerisin vale veebidomeeni ja pidin tegema muudatusi. Võtsin ühendust klienditoega, andsin neile vajaliku info ja lasin oma veebilehe domeeninime õigeks muuta. Agne oli minu klienditoe esindaja. Pärast ühenduse loomist oli tal kõik 10 minutiga korda aetud. Kiire ja tõhus! Ma ei oskaks paremat teenust tahtagi.

Hostinger on parim

Hostinger pakub parimat veebimajutust, mida kahe aasta jooksul kogenud olen. Serverid on kiired
Klienditugi on austust vääriv

Super teenus!

Olen kasutanud Hostingeri mitu aastat ja veebimajutus on alati suurepäraselt toiminud. Suurepärane klienditugi ja taskukohased hinnad. Fantastiline!

30-päevane rahatagastuse garantii

Sa ei vaja põhjust. Kui sa pole rahul, lubame, et maksame sulle raha tagasi. Ei mingit riski ega jamamist.

Tööstuse parim veebimajutus

Agne Hostingerist lahendas mu probleemi hetkega

Agne Hostingerist lahendas mu probleemi hetkega. Ostsin ekslikult Premium jagatud majutuse esimese veebimajutuse variandi alt. Küsisin Agnelt, mida teha ja ta pakkus mulle kohe raha tagasi. Seega ostsin WordPressi majutuse koos WordPressi starterpaketiga. See on põnev! Aitäh abi eest!

Suurepärane klienditugi

Mul oli probleeme minu valitud tasuta domeeni registreerimisega ning meeskond reageeris kiirelt.
Nende pühendumus klientide rahulolule avaldas mulle nii palju muljet, et avaldan oma töös oleva veebirakenduse samuti Hostingeriga ja kaalun nendega koostöö tegemist.Parim taskukohane ja kvaliteetne majutuse pakkuja!

Otsisin taskukohast, kuid kvaliteetset veebimajutuse pakkujat.
Kui olin võrrelnud tagasisidet, otsustasin Hostingeri kasuks ja ma ei kahetse.
Kõik läks hästi ja kiirelt.
Neil on suurepärane veebileht, kus on selgelt kirjeldatud sätteid ja olemasoleva veebilehe kolimist. Kolimine läks sujuvalt ning (tasuta) domeeniga) täiendava veebilehe loomisel tekkis küll probleem SSLiga, kuid see lahendati kiirelt ja professionaalselt kliendisõbraliku toe töötaja poolt, kes mõtles minuga kaasa.
Klienditugi on saadaval 24/7 ja nad vastavad väga kiirelt. Ma pole kunagi nii head teenust saanud!
Soovitan seda soojalt kõigile, kes otsivad taskukohast, kvaliteetset ja usaldusväärset veebimajutuse pakkujat!

Parim klienditugi!

Olen viimase 4 aasta jooksul proovinud paljusid veebimajutusteenuse osutajaid ja pean tunnistama, et Hostinger on kiiruse, hinna ja eelkõige klienditoe poolest kaugelt kõige parem. Veebidisainerina on kiire tugi minu jaoks oluline, kuna majutan Hostingeriga oma klientide veebilehti. Olen neid kasutanud nüüdseks peaaegu kaks aastat ja olen ülirahul. Soovitan neid kõigile, kes soovivad luua veebidisainiettevõtet või tahavad lihtsalt endale veebilehte.

Hõlpsalt kasutatav platvorm, sõbralik klienditugi ja soodne veebimajutus

Otsisin usaldusväärset ja soodsat veebimajutajat. Ma leidsin Hostingeri. Pärast positiivse tagasiside lugemist võtsin ühendust nende klienditoega. Nad olid väga abivalmis ning vastasid kiirelt kõigile mu küsimustele ja muredele. Nende kasutajaliides on väga kasutajasõbralik, muutes paljude asjade tegemise lihtsaks ka ilma klienditoeta. Soovitan soojalt.

Hostingeri hinnang on Superb lehel

Rahulolev disainer

Olen disainer, kes vajab usaldusväärset veebimajutusteenust. Hostinger pakub enneolematut kvaliteeti ja klienditeenindust. Lisaks on nende kasutajaliides üks parimaid. See on intuitiivne ja hõlpsalt kasutatav. Erinevalt teistest suurtest tegijatest, kes tahavad sinust lihtsalt üha enam raha välja pumbata.

Kiidusõnad

Soovin oma ettevõtete nimel tänada Hostingeri teie võrratu toe eest, eriti kui läksime üle oma jagatud veebimajutuse paketilt. Ootan juba Hostingerilt imelist pakkumist pilvemajutuspaketile!

Hostinger - soovitan 100%

len töötanud Hostingeri Premium majutuspaketiga aasta ja nad annavad mulle kõik vajaliku, et mu veebilehed ja andmebaasid töötaks optimaalsete tulemustega. Ühe klõpsuga paigaldus, piiramatu SSD kettamaht ja lihtne SSL sertifikaadi paigaldus.
Lisaks pakuvad nad suurepärast ja kiiret kliendituge, kus nad pühenduvad täielikult probleemide lahendamisele nii täpselt ja kiirelt kui võimalik.
Soovitan Hostingeri veebimajutajana ilma igasuguse kõhkluseta kõigile.

Erakordne klienditoe kogemus

Suurepärane klienditugi, ületas kõik mu ootused! Nad olid isegi valmis mulle pakkuma krediiti varasemate aastataguste ostude eest, milleks ükski teine veebimajutuse pakkuja valmis ei ole. Suured kiidusõnad mu klienditoe esindajale Neringale, kes selle võimalikuks muutis. 10/5

Siiani on kogemus Hostingeriga suurepärane

Siiani on kogemus Hostingeriga suurepärane ja olen kasutanud ära 3 kuud oma 4-aastasest teekonnast nendega. Nende imeline klienditugi töötab 24/7. Hostinger massidesse 😍

Parim veebimajutuse ettevõte

Parim veebimajutuse ettevõte, mis suudab pakkuda parimat teenust ja kliendituge ning palju muudki. Mulle meeldib teie teenus ja soovitan teid ka teistele.

Kas otsid midagi muud?

Kas otsid midagi muud? Hostingeril leidub pakett kõigi ja kõige jaoks. Konkurentsitud hinnad, enneolematu paindlikkus ja piiramatu potentsiaal.