Kontrolli domeeninime saadavust
Kontrolli nime saadavust

Hostingeri WHOISi otsingutööriist kontrollib, kas sinu valitud domeeninimi on saadaval, Kui on, kasuta meie domeeni kontrollijat, et see endale osta.

Leia domeeninime omanik
Leia domeeninime omanik

Kui sinu eelistatud domeeninimi on võetud, kasuta meie WHOISi otsingutööriista, et vaadata praeguse domeeni registripidaja ja omanikku teavet nagu ta nime ja kontaktandmeid.

Vaata aegumise kuupäeva
Vaata aegumise kuupäeva

Uuri välja, millal domeeninimi aegub. See võimaldab sul nimi endale napsata kohe, kui see saadaval on, kui praegune omanik otsustab selle uuendamisest loobuda.

Mis on WHOISi domeeni otsingutööriist?

Hostingeri WHOISi otsingutööriist näitab uusimaid WHOISi domeenide andmebaasis registreeritud andmeid. See annab sulle olulist teavet domeeni registreerija kohta.

Kuidas see toimib?

Kui keegi domeeni registreerib, annab ta oma teabe asutusele ICANN. Osa sellest teabest avaldatakse WHOISi andmebaasis ning sellele pääseb ligi meieotsinguteenustega.

Säilitame sinu täieliku turvalisuse

Kõik Hostingerilt ostetud domeenid sisaldavad WHOISi privaatsuskaitset, mis peidab sinu isikuandmed avalikest andmebaasidest. Sa ei pea muretsema domeeniga seotud rämpsposti saamise ega selle pärast, et sinuga võtavad ühendust turu-uuringuid tegevad konkurendid. Oleme pühendunud sinu turvalisuse kaitsmisele Internetis.

WHOISi otsingu ja privaatsuse KKK

Leia vastused korduma kippuvatele küsimustele WHOISi andmebaasi kohta.

WHOISi andmebaas sisaldab teavet kõigi Internetis registreeritud domeeninimede kohta. Seda haldab asutus Internet Corporation for Assigned Names and Numbers (ICANN) ning seda uuendatakse regulaarselt.

Andmebaasist saab teavet domeeninimede kohta, näiteks domeeni registreerimise ja aegumise kuupäev, praegune domeeni registripidaja ja nimeserverid ning domeeninime omaniku kontaktandmeid.

Domeeni registreerimiseks pead andma oma isikuandmed nagu nime, aadressi, telefoninumbri ja e-posti aadressi.

Teavet talletatakse avalikus WHOISi andmebaasis ja sellele pääsevad kõik WHOISi päringuga ligi. See ei hõlma domeene, mis on registreeritud ELis (siis kaitseb sind isikuandmete kaitse üldmäärus) või kui andmed on kaitstud privaatsuskaitse teenusega.

WHOISi privaatsuskaitse asendab registreerija andmed vaheserveri andmetega. Hostinger pakub seda teenust tasuta. See on saadaval kõigile hiljuti ostetud domeenidele ja saad selle hõlpsalt aktiveerida hPaneli kaudu.

Jah, sa saad kasutada meie WHOISi tööriista domeeninimede teabe otsimiseks täiesti tasuta. Lisaks ei ole piiranguid päringute arvule, seega saad otsida teavet nii paljude veebilehtede kohta kui soovid.

WHOISi otsingu tegemine on lihtne. Sisesta otsinguribale domeeninimi ja klõpsa 'Otsi'. Meie tööriist otsib avalikust andmebaasist ning annab sulle sekunditega kogu saadaoleva domeeninime registreerimisega seotud teabe.

ICANNi reeglitest kinni pidamiseks pead oma WHOISi andmeid alati ajakohasena hoidma. Seega pead andma õiget teavet, mida kasutades domeeni registripidaja sinuga ühendust saab võtta.

Seda saad hõlpsalt uuendada hPaneli kaudu. Pead lihtsalt sisse logima ja uuendama domeenide jaotust.

Domeeninimede omanikud võivad taotleda WHOISi privaatsuskaitset, mis juhul asendab domeeni pakkuja nende andmed vaheserveri andmetega.

Lisaks võivad domeeni pakkujad osa teabest peita kohalike andmekaitse ja privaatsuse seaduste, näiteks GDPRi järgimiseks.

Kõik Hostingerist ostetud domeeninimed sisaldavad tasuta WHOISi privaatsuse sätet, mille saab aktiveerida hPaneli konto kaudu. Järgi lihtsalt seda WHOISi privaatsuse aktiveerimise juhendit ja oled vaid minutitega valmis.

Pane tähele et isegi WHOISi privaatsuse kaitseta ei näidata sinu isiklikke ega kontaktandmeid, kui su domeen on registreeritud ELis.

Jah, saad küll. Kui otsid meie tööriistaga domeeninime, näed WHOISi otsingu tulemustest, kas domeeninime saab osta või mitte. Kui saab, on sul võimalik see sealsamas ära osta.

Lisavõimaluste ja täiendatud soovituste jaoks kasuta meie domeeni kontrollija tööriista!