Hangi tasuta SSL-sertifikaat ja kaitse oma lehte

Kaitse oma veebilehte ja külastajaid, pakkudes turvalisi ja krüptitud ühendusi. Muuda tootemark usaldusväärsemaks ja paranda oma positsiooni otsingutulemuste seas meie tasuta SSL sertifikaadiga, mis sisaldub kõigis majutuspakettides.

Hangi tasuta SSL-sertifikaat ja kaitse oma lehte

Tasuta SSL-sertifikaadid kõigi meie pakettidega

Osta üks meie majutuspakettidest ja saad tasuta SSL-sertifikaadi.

Maksetingimused

Erinevus tasuta ja tasuliste SSL-sertifikaatide vahel

Hostingeris on meie tasuta SSL-sertifikaat sama turvaline kui tasuline versioon. Kasutame domeeniga kinnitatud sertifikaati, mis ühildub maksekaarditööstuse andmeturbe standardiga (PCI DSS), seega on tegu standardse SSLiga, mis sobib suurepäraselt igat tüüpi veebilehe kaitsmiseks.
Turvatasemete osas pole tasuta ja tasuliste SSL-sertifikaatide vahel vahet. Mõlemad pakuvad tugevat krüptimist sinu lehe ja selle külastajate vahel turvalise ühenduse loomiseks.
Samuti kaasnevad nendega olulised näitajad, mis viitavad, et veebileht on turvaline – eesliide HTTPS ja tabaluku ikoon peamiste veebilehitsejate aadressiribal.
Lisaks uuendame kõiki sertifikaate automaatselt ja tasuta, pakkudes kasutajatele rohkem mugavust ja aidates neil raha säästa.
Erinevus tasuta ja tasuliste SSL-sertifikaatide vahel

Miks SSL sertifikaat vajalik on?

Muuda veebileht turvaliseks

Lehele SSL-sertifikaadi lisamisega kaitsed kõiki sinu ja külastajate vahel jagatud privaatseid andmeid volitamata kasutajate eest. Lisaks kasutavad meie SSL-sertifikaadid 256-bitist krüptimist, mis on andmekaitse tööstusstandard.
Miks SSL sertifikaat vajalik on?

Järgi PCI DSSi standardeid

Veebiettevõtted, mis aktsepteerivad tehinguid ja tegelevad külastajate mandaatidega, peavad järgima PCI turvastandardeid, mis hõlmavad SSL-kaitset. Ilma selle turvafunktsioonita seaks veebileht oma külastajad ohtu ja ei vastaks eeskirjadele.
Järgi PCI DSSi standardeid

Loo usaldust

SSL-kaitse lubamisel lisatakse sinu lehe URLi ette eesliide HTTPS ja aadressiribal kuvatakse ka tabaluku ikoon. Need elemendid näitavad külastajatele, et sinu leht kasutab SSLi ja on turvaline, seega nad teavad, et nende mandaadid ja tehinguteave on kindlates kätes.
Loo usaldust

Parem positsioon Google'is

SSL-sertifikaat pakub täiendavat turvakihti ja lisab lehe URLile eesliite HTTPS, mida otsingumootor peab lehe hea kasutuskogemuse oluliseks osaks. Seetõttu asetab Google kõige tõenäolisemalt SSL-sertifikaadiga veebilehed otsingutulemustes kõrgemale, suurendades nende nähtavust ja orgaanilist liiklust.
Parem positsioon Google'is

Kuidas SSL-sertifikaadid töötavad

01

Ühenduse loomine

Pärast SSLi hankimist antakse veebilehele avalik ja privaatne võti. Kui kasutajad veebilehele sisenevad, küsib veebilehitseja selle SSL-sertifikaati ja avalikku võtit, et kontrollida, kas see on usaldusväärne.

02

Andmete krüpteerimine

Kui see õnnestub, genereerib veebilehitseja kaks sümmeetrilist võtit ja saadab ühe neist avaliku võtme abil veebiserverisse. Kui server on võtme kätte saanud, kasutab ta selle dekrüpteerimiseks oma privaatvõtit. Veebilehitseja ja server saavad nüüd luua turvalise ühenduse.

03

Nähtavad viited

Edukalt paigaldatud SSL-sertifikaadiga veebilehe aadressiribal on mitu indikaatorit – tabaluku ikoon ja eesliide HTTPS lehe URLis. Sõltuvalt sertifikaadi tüübist saavad lehe omanikud usaldusväärsuse suurendamiseks kuvada ka saidi pitserit.

SSL-sertifikaadi KKK

Leia vastused korduma kippuvatele küsimustele SSL-sertifikaatide ja pakettide kohta.

Mis on SSL?

Icon

Miks mul SSL-sertifikaati vaja on?

Icon

Kas mu veebilehel on SSL-sertifikaat?

Icon

Mis on SSL-sertifikaatide erinevad tüübid?

Icon

Millist SSL-sertifikaati valida?

Icon

Kuidas saada tasuta SSL-sertifikaati?

Icon

Kui kaua uue SSL-sertifikaadi aktiveerimiseks kulub?

Icon

Kuidas SSL-sertifikaati uuendada?

Icon

Kas SSL on kasulik SEO seisukohast?

Icon

Kas saan Hostingerisse installida kohandatud SSL-sertifikaadi?

Icon