Kaitse oma veebilehte ja külastajaid, pakkudes turvalisi ja krüptitud ühendusi. Muuda tootemark usaldusväärsemaks ja paranda oma positsiooni otsingutulemuste seas meie tasuta SSL sertifikaadiga, mis sisaldub kõigis majutuspakettides.
Osta üks meie majutuspakettidest ja saad tasuta SSL-sertifikaadi.
Üksik veebimajutus
Parim lahendus algajatele
Pikendamisel 2,99 € kuus
Põhifunktsioonide võrdlus
Turvalisus
Tasuta boonused
WordPressi valikud
Teenus ja tugi
Tehnilised üksikasjad
Veel funktsioone
Äri veebimajutus
Optimeeritud väikestele ja keskmistele ettevõtetele
Pikendamisel 7,99 € kuus
Põhifunktsioonide võrdlus
Turvalisus
Tasuta boonused
WordPressi valikud
Teenus ja tugi
Tehnilised üksikasjad
Veel funktsioone
Maksetingimused
Paketid tuleb maksta ette ja neid ei jagata osamakseteks. Kuvatav summa viitab toote koguhinnale, mis on jagatud nende kuude arvuga, mil paketti kasutad.
Hostingeris on meie tasuta SSL-sertifikaat sama turvaline kui tasuline versioon. Kasutame domeeniga kinnitatud sertifikaati, mis ühildub maksekaarditööstuse andmeturbe standardiga (PCI DSS), seega on tegu standardse SSLiga, mis sobib suurepäraselt igat tüüpi veebilehe kaitsmiseks.
Turvatasemete osas pole tasuta ja tasuliste SSL-sertifikaatide vahel vahet. Mõlemad pakuvad tugevat krüptimist sinu lehe ja selle külastajate vahel turvalise ühenduse loomiseks.
Samuti kaasnevad nendega olulised näitajad, mis viitavad, et veebileht on turvaline – eesliide HTTPS ja tabaluku ikoon peamiste veebilehitsejate aadressiribal.
Lisaks uuendame kõiki sertifikaate automaatselt ja tasuta, pakkudes kasutajatele rohkem mugavust ja aidates neil raha säästa.
Lehele SSL-sertifikaadi lisamisega kaitsed kõiki sinu ja külastajate vahel jagatud privaatseid andmeid volitamata kasutajate eest. Lisaks kasutavad meie SSL-sertifikaadid 256-bitist krüptimist, mis on andmekaitse tööstusstandard.
Veebiettevõtted, mis aktsepteerivad tehinguid ja tegelevad külastajate mandaatidega, peavad järgima PCI turvastandardeid, mis hõlmavad SSL-kaitset. Ilma selle turvafunktsioonita seaks veebileht oma külastajad ohtu ja ei vastaks eeskirjadele.
SSL-kaitse lubamisel lisatakse sinu lehe URLi ette eesliide HTTPS ja aadressiribal kuvatakse ka tabaluku ikoon. Need elemendid näitavad külastajatele, et sinu leht kasutab SSLi ja on turvaline, seega nad teavad, et nende mandaadid ja tehinguteave on kindlates kätes.
SSL-sertifikaat pakub täiendavat turvakihti ja lisab lehe URLile eesliite HTTPS, mida otsingumootor peab lehe hea kasutuskogemuse oluliseks osaks. Seetõttu asetab Google kõige tõenäolisemalt SSL-sertifikaadiga veebilehed otsingutulemustes kõrgemale, suurendades nende nähtavust ja orgaanilist liiklust.
Pärast SSLi hankimist antakse veebilehele avalik ja privaatne võti. Kui kasutajad veebilehele sisenevad, küsib veebilehitseja selle SSL-sertifikaati ja avalikku võtit, et kontrollida, kas see on usaldusväärne.
Kui see õnnestub, genereerib veebilehitseja kaks sümmeetrilist võtit ja saadab ühe neist avaliku võtme abil veebiserverisse. Kui server on võtme kätte saanud, kasutab ta selle dekrüpteerimiseks oma privaatvõtit. Veebilehitseja ja server saavad nüüd luua turvalise ühenduse.
Edukalt paigaldatud SSL-sertifikaadiga veebilehe aadressiribal on mitu indikaatorit – tabaluku ikoon ja eesliide HTTPS lehe URLis. Sõltuvalt sertifikaadi tüübist saavad lehe omanikud usaldusväärsuse suurendamiseks kuvada ka saidi pitserit.
Leia vastused korduma kippuvatele küsimustele SSL-sertifikaatide ja pakettide kohta.
SSL (Secure Sockets Layer) või TLS (Transport Layer Security) on turvaprotokoll, mis võimaldab krüpteeritud suhtlust veebilehe ja -lehitseja vahel. See ennetab volitamata isikute ligipääsu lehe ja selle külastajate vahel vahetatud andmetele.
SSL-sertifikaadi väljastab sertifitseerimisasutus (CA) veebilehele selle identiteedi autentimiseks, andes veebilehitsejatele teada, et leht on turvaline.
Lisaks turvaeelistele parandavad SSL-sertifikaadid tootemargi usaldusväärsust ja SEO positsiooni, kuna viitavad veebilehe headele turvameetmetele, mida kasutajad ja otsingumootorid ootavad.
Et näha, kas sinu veebilehel on SSL-sertifikaat, kontrolli, kas veebilehitseja aadressiribal on sinu domeeninime ees tabaluku ikoon ja https://.
Vastavalt valideerimistasemele eristatakse kolme tüüpi SSL/TLS-sertifikaate.
Domeeniga kinnitatud sertifikaatide (DV) puhul küsib sertifitseerimisasutus (CA) sul ainult kinnitada domeeni omandiõigus e-posti, telefoni või DNSi kirje kaudu.
Organisatsiooni kinnitatud sertifikaatidel (OV) on keskmine valideerimise tase, seega kontrollib CA tavaliselt dokumente, mis kinnitavad organisatsiooni nime, kontaktandmeid ja õiguslikku staatust.
Lõpuks pakuvad laiendatud valideerimissertifikaadid (EV) kõrgeimat valideerimise taset, kusjuures CA viib läbi ulatuslikud taustakontrollid, et kontrollida registreerija asukohta, õiguslikku staatust ja tellimuse üksikasju.
Samuti saame eristada SSL-sertifikaate nende kaitstud veebisaitide arvu alusel. Ühe domeeni sertifikaadid kaitsevad ühte domeeni ja selle alamkatalooge, metamärgiserdid katavad domeeni ja selle mitut alamdomeeni ning mitme domeeni sertifikaadid kaitsevad mitut omavahel mitteseotud domeeni.
Kõik SSL/TLS-kaitse tüübid pakuvad sama krüpteerimistaset. Mõned veebilehed võivad siiski vajada kõrgema valideerimistasemega sertifikaate, et saavutada paremat turbe taset või kaitsta mitut domeeni korraga.
Hangi SSL tasuta, kui ostad Hostingeri majutuspaketi. See on suurepärane võimalus veebilehtede omanikele, kes soovivad registreerida konto uue veebimajutusteenuse pakkuja juures, lahendades samal ajal SSL/TLS-i sertifikaadi mure ilma lisakuludeta.
Üldjuhul aktiveerub uus SSL-sertifikaat mõne minutiga – see tuleb lihtsalt veebilehele installida.
Hostingeris installitakse sertifikaat automaatselt kõikidele teie sinu uutele domeenidele. Kui sul on küsimusi meie tasuta SSL-sertifikaatide installimise kohta, võta ühendust meie ööpäev läbi töötava kasutajatoega.
SSL-sertifikaadi käsitsi uuendamiseks pead genereerima uue sertifikaadi allkirjastamise taotluse (CSR), täitma ankeedi ja installima uusima versiooni.
Hostingeris ei pea sa seda käsitsi tegema, kuna pakume automaatse uuendamise funktsiooni.
Jah, on küll. Veebilehe turvalisus on Google'i jaoks oluline järjestustegur.
Sinu veebilehel on palju suurem tõenäosus saada otsingutulemuste seas ettepoole, kui sellel on seda turvav SSL-sertifikaat.
Jah, saad küll. Kui valid mõne muu SSLi pakkuja, installi see meie veebimajutuse juhtpaneeli kaudu.
Järgi lihtsalt kohandatud SSL-sertifikaadi paigaldusjuhendi samme ja käivita sertifikaat.