Parimad veebimajutuse hinnad

Olenemata sinu oskuste tasemest või eelarvest – meil on igaühele midagi. Avalda Hostingeriga oma veebileht.

Vali endale täiuslik pakett

Maksetingimused
30-päevane rahatagastuse garantii

Kui sa ei ole 100% rahul, võid taotleda oma makse tagastamist kuni 30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest. Protsess on sujuv ja riskivaba. Lisainfo saamiseks tutvu meie tagasimaksepoliitikaga (rakenduda võivad erandid).

Hangi vajalikud ressursid

Kiire veebimajutusteenus

Veebilehe koostaja

Intuitiivne halduspaneel

Ülemaailmsed andmekeskused

Täielik turvalisus

Kiire veebimajutusteenus

Paku oma sihtrühmale parimat sirvimiskogemust. Meie esmaklassiline serveritehnoloogia tagab sinu lehe kiire laadimise kõigis olukordades. Meie pakettides sisaldub HTTP/3, IPv6, piiramatu andmeedastusmaht* ja WordPressi objekti vahemällu salvestamine*, et sinu veebileht tuleks kõigega toime.

*Sisaldub Äri ja mahukamates pakettides

Veebilehe koostaja

Kas oled loomas oma esimest veebilehte? Pole probleemi - meie intuitiivne veebilehe koostaja muudab veebiarenduse kõigile kättesaadavaks ja lõbusaks. Meie lohistamisel ja kukutamisel põhinev redigeerija ja ruudustikuga paigutuse muutmine tagab, et sinu leht näeb alati täiuslik välja.

Intuitiivne halduspaneel

Aeg on hinnaline ning tavapäraseid lehe haldusülesandeid peaks saama teha kiirelt. Meie kohapeal arendatud hPanel aitab sul muuta tavapärased kontrollid ja probleemide lahendamise sujuvaks. See on saadaval 17 keeles, sobides täiuslikult ka rahvusvahelistele meeskondadele.

Ülemaailmsed andmekeskused

Usume kiiretesse lehtedesse. Seetõttu on meil ülemaailmne andmekeskuste võrgustik Euroopas, Aasias, Põhja-Ameerikas ja Lõuna-Ameerikas. Vali lihtsalt oma sihtrühma füüsilisele asukohale lähim server – me ei võta sult selle eest lisatasu.

Täielik turvalisus

Kaitse ennast ja oma sihtrühma küberrünnakute eest. Kõik meie veebimajutusteenused on varustatud piiramatute tasuta SSL-sertifikaatidega. Koos meie CloudLinuxi ja LVE konteinerkeskkonna, täieliku DDoS-kaitse, automaatsete varukoopiate ja värskenduste, kohapeal arendatud WAFi ja paljude muude funktsioonidega ei pea sa lehe turvalisuse pärast muretsema.

Kiirus

Kiirus

Reageerimisaeg 11-274 ms.

Klienditugi

Klienditugi

Reaalajas vestlus 24/7.

Tõhusus

Tõhusus

Parim hinna/kvaliteedi suhe.

Lihtsus

Lihtsus

9 10-st peavad meie hPaneli sujuvaks ja intuitiivseks.

Veebilehe koostaja

Loo mõne minutiga ideaalne kodulehekülg

Veebilehe koostaja võimaldab sul paari minutiga veebilehe koostada. Sul pole vaja disaini- ega tehnikaalaseid oskuseid. Kasuta intuitiivset lohistamise ja kukutamise liidesel põhinevat veebilehe koostajat, et oma veebiprojektiga algust teha.

Vali mall

Arvatakse, et kauni kodulehekülje loomine on keeruline. Seepärast on meil lihtsasti kasutatav veebilehe koostaja, kus saad paljude erinevate kujundusmallide hulgast endale sobiva valida.
Loo oma veebileht
Veebilehe koostaja