Aitab sul kasvada

Hostingeri tugevamaks ja kiiremaks muutmisel ei saa me loota pelgalt uusimale tehnoloogiale. Seetõttu on meie suurimaks tugevuseks meeskond, mis selle elluviimise nimel koostööd teeb.

Aitab sul kasvada
Kiirus

Kiirus

Reaktsiooniaeg 11-274 ms.

Klienditugi

Klienditugi

Reaalajas vestlus 24/7.

Tõhusus

Tõhusus

Parim hinna/kvaliteedi suhe.

Lihtsus

Lihtsus

Üheksa inimest kümnest leiavad, et hPanel on puhas ja intuitiivne.

Andmekeskused

Kõik andmed on kaitstud

Me kaitseme sinu veebilehte mitme failikaitse kihi, RAID-10 ja igapäevaste või -nädalaste varukoopiatega. Kõik meie 10 andmekeskust on jaotatud üle maailma, et su veebileht töötaks kiirelt kõigis riikides. Sinu kliendid kogevad madalaimat latentsust ja enneolematut töökindlust, kuna kasutame üleilmselt ühendatud 3. taseme andmekeskuseid.

Pakettides sisaldub:

Majasiseselt ehitatud hPanel, Access Manager, LiteSpeed ​​veebiserver, tasuta SSL, ettevõttesiseselt arendatud WAF.

Kõik andmed on kaitstud

Taristu

Maksimaalne tõhusus

Turvalisus, kiire jõudlus ja stabiilsus on võrdselt olulised. Meie eesmärk on tagada sinu veebilehe jaoks 99,99% aktiivaeg. Meie serverid põhinevad CloudLinuxil, veebimajutusteenuste osutajate seas juhtival operatsioonisüsteemil. Uuendame oma süsteeme regulaarselt, kaitstes servereid DDoS rünnakute eest ning parandades nende kiirust uusima LiteSpeedi tehnoloogiaga.

Pakettides sisaldub:

igapäevased varukoopiad, CloudLinux, LVE konteinerid kontode isoleerimiseks, Wanguard reaalajas kaitse DDoS rünnakute eest, täis-SSD serverid.

Maksimaalne tõhusus

Hpanel

Loodud sujuvaks juhtimiseks

Oleme uhked oma kohapeal arendatud hPaneli üle. Alates 2011. aastast, mil selle lõime, oleme igat oma toote aspekti timminud, et pakkuda parimat veebimajutuskogemust nii algajatele kui kogenud kasutajatele. hPanel on tõlgitud 17 keelde ning sellel on kohapeal arendatud WordPressi kolimisteenus kiireks automaatseks migratsiooniks.

Loodud sujuvaks juhtimiseks

Klienditugi

Edule pühendunud

Meie usume, et kõige lihtsam viis klientide edu tagamiseks on neile näidata, kuidas probleemi lahendada. Meie tehniline tugi aitab sind ööpäev läbi kõigi probleemidega, mis sul võivad veebilehe juures tekkida.

Edule pühendunud

Pane meie toodete abil ise käed külge

Uusimad blogiartiklid

WHOISi privaatsuskaitse

Oct 05, 2022Toote uuendused

Kas sinus tekitab domeeni registreerimisel isikuandmete esitamine kõhklusi?

Autor: Klaudijus J.

Hostingeri juurdepääsulogid

Jul 30, 2022Toote uuendused

Kõik Hostingeri kasutajad saavad proovida käepäraseid kliendi juurdepääsu logisid. See funktsioon võimaldab sul näha, kes sinu veebisaidile juurde pääseb, ja vastavalt sellele liiklust filtreerida.

Autor: Florence S.

WordPressi testkeskkond

Jun 27, 2022Toote uuendused

Enne seda, kui võtsime kasutusele WordPressi testkeskkonna, pidid kasutajad lehe testimiseks looma oma testkeskkonna.

Autor: Yoga K.