Järgmise põlvkonna tehnoloogia

It does not matter if it is faster hardware, an innovative network architecture or a new software solution, we will be among the first to implement it.

Hostinger Global Data Centers

Hostinger Global Data Centers

Our servers are deployed in 7 different regions -> UK, US, Brazil, Netherlands, Singapore, Indonesia and Lithuania (coming soon). Customers can enjoy lowest latency and reliability as we deploy in globally connected Tier-3 datacenters.

Hostinger Data Redundancy

Hostinger Data Redundancy

Kõik serverites olevad andmed on kaitstud mitmete tõrgeteta, RAID-10, igapäevaste või iganädalaste varundustega.

Hostinger kõrge kättesaadavus

Hostinger kõrge kättesaadavus

All our DCs have dual uplinks with multiple ISPs. We protect our customers from DDoS attacks on multiple layers, Wanguard anti-DDoS traffic analyzer and intelligent firewall rules on switch level, Bitninja or Imunify360 (Web Application Firewall) on each server, optional CloudFlare for each account, as well as custom web server rules to make sure your site is well protected from any kinds of attacks.

Hostinger PHP HTTP

Hostinger PHP HTTP

Parem SEO, külastajate säilitamine ja konversioonid viimaste värskendustega, mis võivad teenindada kuni 3 korda rohkem taotlusi sekundis.

Hostinger Multi Tier Cache

Hostinger Multi Tier Cache

Käivitame ainulaadse vahemälu kasutuselevõtu, mis koosneb mitmetasandilisest vahemälust veebiteenuste kihil (Nginx), samuti memcached kahvliga Twitterist (fatcache). See võib oluliselt vähendada nii staatilise kui ka dünaamilise sisu laadimisaega. CMS-süsteemid nagu WordPress, Joomla näitavad peaaegu 10 korda paremat laadimisaega, kui vahemälu on lubatud.

Hostingeri skaleeritav arhitektuur

Hostingeri skaleeritav arhitektuur

Meie uued serveri kasutuselevõtuajad on umbes 10 minutit. Meil on täielikult automatiseeritud bootstrap protsess. Vajutage toitejuhet, ühendage võrgukaablid, - automaatika käivitub (käivitatav, võimalik) ja server läheb võrgus.

Hostinger on täielikult hallatud

Hostinger on täielikult hallatud

Me tagame, et serverid ja kogu infrastruktuur töötavad, kõik paketid on ajakohased. Kõik insenerid külastavad pagerdutit, meil on peaaegu kohe reageeriv reageerimine vahejuhtumitele. Samuti oleme seadistanud Prometheuse kaudu ennustava seire, nii et me suudame ennetada probleeme enne, kui nad isegi esinevad.

Hostinger Disaster Recovery

Hostinger Disaster Recovery

Ettenägemata sündmuse korral saame mõne minuti jooksul teie konto kõige uuema hetktõmmise taastada. Me tagame kõigi kontode täieliku ja täiendava varukoopia, et tagada teie andmete turvalisus.

Kohandatud hPanelLigipääsuhaldurOpenResty nginx + luaCloudFlare integratsioonLetsEncrypt integratsioonIgapäevased varukoopiadCloudLinuxLVE konteinerid konto eraldamiseksSSD-draivid äärmuslike kiiruste jaoksWanguardi reaalajas anti-DDoS kaitse lülititelSujuv ja automatiseeritud serveri kasutuselevõttIntercomHTTP / 2Proaktiivne ja ennustav serveri jälgimineReaalajas reageeriva serveri jälgimineNginxi mikro-vahemäluIntelligentne WAF (veebirakenduse tulemüür) igas serverisMemcached (Twitteri kett - Fatcache)

Parim WordPress'i jõudlus

HTTP/2 ja IPv6 tugi, PHP7,nginx vahemälu, GZIP kompressioon, rämpsposti ja viiruste avastamise.

Optimeeri oma SEO'd, hoia külastajad enda leheküljel ja paku neile parimat uusima tehnoloogiaga, mis lubab sekundis kuni 3 korda rohkem päringuid.

Keskmine WordPress' vastamiskiirus 127 ms .

30-päevane raha-tagasi garantii

Kui sa ei ole meie teenusega 100% rahul, siis tagastame su raha. Proovi meie teenust riskivabalt!

Uuri rohkemRaha-tagasi garantii märk