Uue põlvkonna tehnoloogia

Ükskõik, kas jutt käib kiiremast riistvarast, uuenduslikust võrguarhitektuurist või uuest tarkvaralahendusest, oleme esimeste seas, kes selle kasutusele võtab.

Hostingeri üleilmsed andmekeskused

Hostingeri üleilmsed andmekeskused

Meie serverid asuvad seitsmes eri piirkonnas -> Ühendkuningriik, USA, Brasiilia, Madalmaad, Singapur, Indoneesia ja Leedu. See tagab andmekeskuste enneolematu töökindluse.

Hostingeri andmete liiasus

Hostingeri andmete liiasus

Kõik serverites olevad andmed on tõrkekindlad ning kaitstud RAID-10 ja igapäevaste või iganädalaste varundustega.

Hostinger kõrge kättesaadavus

Hostinger kõrge kättesaadavus

Kaitseme oma kliente DDoS rünnete eest mitmel tasandil. Wanguardi DDoS liikluse analüüsija ja nutikad tulemüüri eeskirjad, Bitninja või Imunify360 igas serveris, valikuline Cloudflare igal kontol ja kohandatud veebiserveri reeglid kaitsevad sind igasuguste rünnete eest.

Hostinger PHP HTTP

Hostinger PHP HTTP

Parem SEO, külastajate säilitamine ja konversioonid uusimate värskendustega, mis tulevad sekundis toime kuni kolm korda rohkemate päringutega.

Hostinger Multi Tier Cache

Hostinger Multi Tier Cache

Käivitame ainulaadse vahemälu kasutuselevõtu, mis koosneb mitmetasandilisest vahemälust veebiteenuste kihil (Nginx), samuti memcached kahvliga Twitterist (fatcache). See võib oluliselt vähendada nii staatilise kui ka dünaamilise sisu laadimisaega. CMS-süsteemid nagu WordPress, Joomla näitavad peaaegu 10 korda paremat laadimisaega, kui vahemälu on lubatud.

Hostingeri mastabeeritav arhitektuur

Hostingeri mastabeeritav arhitektuur

Meie uued serveri kasutuselevõtuajad on umbes 10 minutit. Meil on täielikult automatiseeritud bootstrap protsess. Vajutage toitejuhet, ühendage võrgukaablid, - automaatika käivitub (käivitatav, võimalik) ja server läheb võrgus.

Hostinger on täielikult hallatud

Hostinger on täielikult hallatud

Me tagame, et serverid ja kogu infrastruktuur töötavad, kõik paketid on ajakohased. Kõik insenerid külastavad pagerdutit, meil on peaaegu kohe reageeriv reageerimine vahejuhtumitele. Samuti oleme seadistanud Prometheuse kaudu ennustava seire, nii et me suudame ennetada probleeme enne, kui nad isegi esinevad.

Hostinger Disaster Recovery

Hostinger Disaster Recovery

Ettenägemata sündmuse korral saame vaid paari minutiga sinu konto kõige viimase hetktõmmise põhjal taastada. Tagame kõigi kontode täieliku ja täiendatava varukoopia, et sinu andmeid hoitaks turvaliselt.

Kohandatud hPanelLigipääsuhaldurOpenResty nginx + luaCloudflare'i integratsioonLetsEncrypti integratsioonIgapäevased varukoopiadCloudLinuxLVE konteinerid konto eraldamiseksSSD kettad suurima kiiruse tagamiseksWanguardi reaalajas anti-DDoS-turve lülititelSujuv ja automatiseeritud serveri kasutuselevõttIntercomHTTP / 2Ennetav ja prognoosiv serveri jälgimineReaalajas reageeriv serveri jälgimineNginxi mikro-vahemäluNutikas WAF (veebirakenduse tulemüür) igas serverisMemcached (Twitteri kett - Fatcache)

Esmaklassiline WordPressi jõudlus

Võimaldatud HTTP/2 ja IPv6, PHP7, NGINX vahemälu, GZIP tihendus, rämpsposti ja ohtude tuvastus.

Optimeeri oma SEO'd, hoia külastajad enda leheküljel ja paku neile parimat uusima tehnoloogiaga, mis lubab sekundis kuni 3 korda rohkem päringuid.

Keskmine WordPress' vastamiskiirus 0 ms .

30-päevane rahatagastuse garantii

Kui sa ei ole meie teenusega 100% rahul, siis tagastame su raha. Proovi meie teenust riskivabalt!

Loe lähemaltRaha-tagasi garantii märk