Aitab sul kasvada

Hostingeri tugevamaks ja kiiremaks muutmisel ei saa me loota pelgalt uusimale tehnoloogiale. Seetõttu on meie suurimaks tugevuseks meeskond, mis selle elluviimise nimel koostööd teeb.

pages.technology.features.header.heading
Kiirus

Kiirus

Reaktsiooniaeg 11-274 ms.

Klienditugi

Klienditugi

Reaalajas vestlus 24/7.

Tõhusus

Tõhusus

Parim hinna/kvaliteedi suhe.

Lihtsus

Lihtsus

9 of 10 find our hPanel smooth and intuitive.

data centers

All Data - Secured

Me kaitseme sinu veebilehte mitme failikaitse kihi, RAID-10 ja igapäevaste või -nädalaste varukoopiatega. Kõik meie 10 andmekeskust on jaotatud üle maailma, et su veebileht töötaks kiirelt kõigis riikides. Sinu kliendid kogevad madalaimat latentsust ja enneolematut töökindlust, kuna kasutame üleilmselt ühendatud 3. taseme andmekeskuseid.

Pakettides sisaldub:

In-house built hPanel, Access Manager, LiteSpeed web server, Cloudflare integration, Let’s Encrypt integration, in-house developed WAF.

All Data - Secured
infrastructure

Maksimaalne tõhusus

Turvalisus, kiire jõudlus ja stabiilsus on võrdselt olulised. Meie eesmärk on tagada sinu veebilehe jaoks 99,99% aktiivaeg. Meie serverid põhinevad CloudLinuxil, veebimajutusteenuste osutajate seas juhtival operatsioonisüsteemil. Uuendame oma süsteeme regulaarselt, kaitstes servereid DDoS rünnakute eest ning parandades nende kiirust uusima LiteSpeedi tehnoloogiaga.

Pakettides sisaldub:

igapäevased varukoopiad, CloudLinux, LVE konteinerid kontode isoleerimiseks, Wanguard reaalajas kaitse DDoS rünnakute eest, täis-SSD serverid.

Maksimaalne tõhusus
hpanel

Loodud sujuvaks juhtimiseks

Oleme uhked oma kohapeal arendatud hPaneli üle. Alates 2011. aastast, mil selle lõime, oleme igat oma toote aspekti timminud, et pakkuda parimat veebimajutuskogemust nii algajatele kui kogenud kasutajatele. hPanel on tõlgitud 17 keelde ning sellel on kohapeal arendatud WordPressi kolimisteenus kiireks automaatseks migratsiooniks.

Loodud sujuvaks juhtimiseks
support

Edule pühendunud

Meie usume, et kõige lihtsam viis klientide edu tagamiseks on neile näidata, kuidas probleemi lahendada. Meie tehniline tugi aitab sind ööpäev läbi kõigi probleemidega, mis sul võivad veebilehe juures tekkida.

Edule pühendunud

Uusimad blogiartiklid