Google Workspace: kõik, mida vajad, et töö saaks tehtud

Parim viis loomiseks, suhtlemiseks ja koostööks. Tuttavad tööriistad, vähem segavaid faktoreid ning rohkem aega asjade ära tegemiseks.

Google WorkspaceGoogle Workspace

Alusta Google Workspace'i kasutamisega juba täna

Google Workspace'i logo

Google Workspace ühendab endas sõnumite saatmise, koosolekud, dokumendid ja ülesanded

Vali oma e-posti majutuspakettVali oma e-posti majutuspakett
Google Workspace'i logo

Google Workspace ühendab endas sõnumite saatmise, koosolekud, dokumendid ja ülesanded

Google Workspace'i e-post

6,00kuus

Hind postkasti kohta

30 GB e-posti hoiuruumi
Piiramatult kirjafiltreid
30 e-posti aliast
Antiviiruse kontroll
Saad individuaalse e-posti @sinufirma
Nutikas vastus, nutikas koostamine, grammatikasoovitused
Täiustatud andmepüügi- ja pahavarakaitse, mis blokeerib 99,9% rünnakutest
Pääsed e-postile, vestlusele, hääl- ja videokõnedele ligi ühest kohast
100 osalejaga videokoosolekud. Ilma salvestamiseta
Lisa ostukorvi

Pikendamisel 6,00 € kuus

Maksetingimused

Paketid tuleb maksta ette ja neid ei jagata osamakseteks. Kuvatav summa viitab toote koguhinnale, mis on jagatud kuude arvuga, kui paketti kasutad.

Hangi ettevõtete Gmail

Uued administraatoriõigused, ei mingeid reklaame ja sinu isiklikud professionaalsed aadressid. Vaheta @gmail.com müük@näide.comi vastu.

Alusta kohe
Hangi ettevõtete Gmail

Püsi oma meeskonnaga kõikjal ühenduses

Kasuta Google'i taristusse integreeritud esmaklassilist videokonverentside funktsiooni, et kõikjal ohutult oma meeskonnaga koosolekuid pidada.

Alusta kohe
Püsi oma meeskonnaga kõikjal ühenduses

Tööta kiiremini ja nutikamalt

Tee reaalajas koostööd, korralda paari klõpsu abil koosolekuid ning saa tähtaegade ja kalendriga seotud teavitusi. Google Workspace koondab kõik tööriistad, mida tööviljakuse suurendamiseks vajad.

Alusta kohe
Tööta kiiremini ja nutikamalt

Kaitseb sind ohtude eest

Gmaili masinõppe mudelid blokeerivad 99,9% sinu postkasti saabuvast rämpspostist, andmepüügist ja pahavara ohtudest, muutes Google Workspace'i ohutuks ja turvaliseks.

Alusta kohe
Kaitseb sind ohtude eest

Google Workspace'i KKK

Leia vastused korduma kippuvatele küsimustele Google Workspace'i kohta

Google Workspace (endine G Suite) on Google'i välja töötatud pilvepõhiste tootlikkuse ja koostöövahendite kogumik. Sellega kaasneb ka sinu ettevõtte jaoks kohandatud e-post. See on kõik, mida vajad selleks, et kõik tööd saaks tehtud - nüüd ka ühes kohas.

Selleks, et demonstreerida platvormi eesmärki pakkuda sulle mitmete suhtlus- ja koostöövahenditega integreeritud kasutuskogemust, on G Suite üle viidud Google Workspace'i tootemargi alla. Enamik G Suite'i funktsioonidest ja programmidest on sellegipoolest samaks jäänud.

Saad Gmaili, mis on ühendatud sinu ettevõtte e-posti aadressi ja muude tuttavate tööriistadega (Calendar, Meet, Chat, Drive, Docs, Sheets, Slides, Forms, Sites ja muu), mis kõik põhinevad töökindlatel Google'i turvalisuse ja otsingu tehnoloogial.

Vali soovitud pakett meie hinnatabelist. Pärast selle ostukorvi lisamist ja ostu vormistamist suunatakse sind hPaneli juurde. Siit saad oma Google Workspace'i kontot kontrollida.

Ükskõik, kas oled alles ettevõtet loomas või juba tegutsed, vastab Google Workspace sinu vajadustele, pakkudes turbe tööriistu, vastavuse funktsioone ja erinevaid pilveandmetöötluse võimalusi.

Pakume Google Workspace'i paketti, mis sisaldab 30 GB hoiuruumi postkasti kohta, antiviiruse funktsiooni ja kõrgtehnoloogilist kaitset pahavara eest. Saad luua kohandatud ja turvalise e-posti aadressi oma domeeninime põhjal vormingus kasutaja@sinudomeen.com.