Professionaalne e-posti majutus sinu firmale

Kohandatud domeenile vastav e-posti aadress jätab tootemargist usaldusväärsema mulje.

Hostingeri e-posti majutusHostingeri e-posti majutus

Seadista vaid paari hiireklõpsuga

01

Vali e-posti majutuse pakett

Kas sul on uus ettevõte? Vali Äri Starter pakett hinnaga 0,99 € kuus. Kui vajad rohkem ressursse, sobib sulle Äri Premim pakett kuuhinnaga 2,49 €. Pane tähele, et hinnad on postkasti kohta.

02

Vormista ost

Vali soovitud postkastide arv ja tellimusperiood. Kui oled makse vormistanud, suunatakse sind majutuskonto halduspaneelile.

03

Seadista oma e-posti majutus

Lõpetuseks loo e-posti konto, määra NDS-sätted ja sünkrooni oma e-posti aadress teiste seadmetega ning saadki hakata e-kirju saatma.

Vali e-posti majutuse pakett

Äri Starter

2,19 €
SÄÄSTA 55%
0,99kuus

Hind postkasti kohta

 • 10 GB e-posti ruumi
 • 10 edastamise reeglit
 • 50 e-posti varjunimesid
 • Antiviiruse kontroll
 • Täiustatud rämpsposti filtrid
 • Pilvepõhine taristu

  Pikendamisel 0,99 € kuus

  Äri Premium

  3,49 €
  SÄÄSTA 29%
  2,49kuus

  Hind postkasti kohta

  • 30 GB e-posti ruumi
  • 50 edastamise reeglit
  • 50 e-posti varjunimesid
  • Antiviiruse kontroll
  • Täiustatud rämpsposti filtrid
  • Pilvepõhine taristu

   Pikendamisel 2,49 € kuus

   Maksetingimused

   Paketid tuleb maksta ette ja neid ei jagata osamakseteks. Kuvatav summa viitab toote koguhinnale, mis on jagatud kuude arvuga, kui paketti kasutad.

   Professionaalne e-posti aadress sinu ettevõttele

   Väikeettevõtte omaniku jaoks on e-posti aadress võrdne sinu veebiidentiteedi ja turunduskanaliga. Näita professionaalsust domeenipõhise ettevõtte e-posti aadressiga. Muuda oma tootemark usaldusväärseks ja pälvi võimalike klientide usaldus.

   Turvalised, privaatsed ja reklaamivabad e-kirjad

   Erinevalt tasuta e-posti teenuste osutajatest on meiega sinu andmed turvaliselt hoitud. Pakume juhtivaid turvameetmeid, millega kaitsta sinu e-kirju volitamata isikute eest. Meie serveritel on kõrgtehnoloogiline kaitse rämpsposti, pahavara ja andmepüügi rünnete eest.

   99,9% aktiivaja garantii ja 24/7 klienditugi

   Meie e-posti majutusteenus pakub enneolematut aktiivaega ning sisaldab automaatseid varukoopiaid andmete kaotsimineku ennetamiseks ja õnnetuse korral andmete taastamiseks. Kui vajad abi, on meie 24/7 üle maailma töötav klienditugi alati valmis aitama.

   Piisavalt hoiuruumi ettevõtte kasvatamiseks

   Kui soovid oma ettevõtet kasvatada, vajad selleks ressursse. Meie e-posti teenus sisaldab kuni 30 GB hoiuruumi, mida on rohkem kui küll e-kirjade saatmiseks ja saamiseks. Saad saata päevas 5000 e-kirja ning seadistada kuni 50 automaatset edastamisreeglit, et suunata sõnumeid teistele e-posti kontodele.

   Halda oma e-posti kontosid kõikjalt

   Meiega saad saata e-kirju nii arvutist kui mobiilist. Meie e-posti majutusteenus võimaldab sul ühendada oma meiliserverit iOS või Androidi telefoniga ning selliste e-posti teenustega nagu Thunderbird ja Outlook.

   Kiire ja lihtne seadistamine

   Meie halduspaneelil ja e-posti liidesel on intuitiivne disain, et meie e-posti majutusteenust saaksid kasutada kõigi oskuste tasemetega kasutajad. Lisaks on tänu meie automaatsele seadistusfunktsioonile lihtne seadistada kontot erinevatel seadmetel ja erinevate e-posti teenuse osutajate juures - IMAP, POP3, või SMTP pole sulle olulised.

   Mine juba täna üle Hostingeri e-posti majutusele

   Meie käepärane e-posti importimise tööriist võimaldab kiirelt ja lihtsalt kolida e-kirju üle sinu praeguse e-posti teenuse osutaja alt.

   Professionaalse e-posti majutuse funktsioonid

   Kasutajasõbralik haldus
   Kasutajasõbralik haldus

   Hostingeri e-post sisaldab intuitiivset halduspaneeli. See sisaldab kõike, mida vajad e-posti kontode haldamiseks seadmete konfigureerimisest DNS-säteteni. Lisaks võid katsetada meie hõlpsalt kasutatavat veebimeili klienti ning saata e-kirju, organiseerida postkaste ja e-kirju ning lisada uusi kontakte.

   Automaatne seadistamine
   Automaatne seadistamine

   Meie e-posti serverid on vaikimisi IMAP, POP3 ja SMTP toega, et saaksid konfigureerida oma e-posti majutuse kolmandast isikust e-posti teenusega nagu Apple Mail, Outlook, Thunderbird või muu meilirakendus nii arvutis kui mobiilis. Automaatne konfiguratsioon muudab nende rakenduste seadistamise lihtsamaks.

   Automaatsete e-kirjade funktsioonid
   Automaatsete e-kirjade funktsioonid

   Muuda automatiseerimise abil e-posti kommunikatsioon lihtsamaks. Kui saad sageli kirju väljaspool töötunde, saad seadistada automaatvastused klientidele, et nad teaksid, millal su vastust oodata. Suuna saabuvad sõnumid erinevatele kontodele ning püüa kinni e-kirjad, mis saadeti valesti kirjutatud e-posti aadressidele.

   Kõrgtehnoloogiline meilisõnumite turvalisus
   Kõrgtehnoloogiline meilisõnumite turvalisus

   Meie e-posti platvormil on DKIM, DMARC ja SPF tugi, et pahatahtlikud isikud ei saaks sinu väljuvate e-kirjade liiklust kurjasti ära kasutada. Lisaks rakendame sisufiltreid, et kaitsta sind rämpsposti ja viiruste eest ning pakkuda sisekaitset e-kirjadele, mida saadetakse sama domeeni erinevate kontode vahel.

   Üksikasjalikud ligipääsu, tegevuse ja kohale toimetamise logid
   Üksikasjalikud ligipääsu, tegevuse ja kohale toimetamise logid

   Ligipääsu ja tegevuste logid hPanelil võimaldavad sul jälgida, mis sinu e-posti kontodel toimub ning vaadata, et seal ei toimuks midagi kahtlast. Hangi teavet selle kohta, millal ja kust kontodele ligi pääseti, millised toiminguid nende seansside jooksul tehti ning millised e-kirju saadeti ja vastu võeti.

   30-päevane rahatagastuse garantii

   Kui sa pole meie e-posti majutusteenusega rahul, anna meile sellest 30 päeva jooksul teada ja maksame sulle raha tagasi.

   E-posti majutuse KKK

   Leia vastused korduma kippuvatele küsimustele e-posti majutuse kohta

   E-posti majutus on teenus, mis hoiustab, saadab ja võtab vastu e-kirju e-posti serverites.

   Ettevõtte e-posti aadressis kasutatakse ettevõtte kohandatud domeeninime, näiteks näide@ettevõttenimi.com. See erineb isiklikust e-posti aadressist, kus kasutatakse tavaliselt teenuse domeeni, näiteks näide@gmail.com.

   Ettevõtte e-posti aadress jätab sinu tootemargist professionaalse ja usaldusväärse mulje, mis on veebis väikeettevõtte juhtimise jaoks ülioluline. Kliendid kipuvad suhtuma kahtlustavalt ettevõtetesse, mis kasutavad isiklikke e-posti aadresse, kuna neid võivad kõik endale ise tasuta teha.

   Professionaalne e-posti aadress võib eristada sind halva mainega ettevõtetest, jätta tootemargist autentsema mulje ning suurendada klientide usaldust.

   Jah, saad küll. Kui oled ostnud paketi ja loonud e-posti konto, saad kasutada meie lihtsat e-posti kolimise tööriista vaid paari klõpsuga varasemalt teenuseosutajalt e-kirjade üle toomiseks. Sa ei vaja selleks mingeid tehnilisi teadmisi. Siit leiad üksikasjaliku teabe e-posti teenuste kolimiseks Hostingeri alla.

   Kui ostad Hostingerilt veebilehe majutuse paketi ja saad tasuta e-posti konto, saad seda teenust kohe kasutama hakata.

   Selle raames on aga ressursid piiratud. Võid nende suurendamiseks minna üle paketile Äri Starter või Äri Premium.