Parim tasuta veebimajutus

Või alusta oma teekonda meie Premium paketiga ning anname sulle aastase tellimusega isikliku domeeni, eluaegse SSL-sertifikaadi ja DDoS-kaitse tasuta.

Paketid alates
1,49 /kuus
Pakkumine lõpeb:
- : - : - : -
Parim tasuta veebimajutus

Vali tasuta ja tasuliste veebimajutusteenuste vahel

Maksetingimused

Miks valida Hostinger?

Hostingeris mõistame, et moodsa veebilehe loomiseks on vaja stabiilset, turvalist ja optimeeritud veebimajutuskeskkonda. Lisaks usume, et sellele ei pea kuluma terve varandus.

Icon
OptimeeritudTurvalineKiireArendajasõbralik
OptimeeritudTurvalineKiireArendajasõbralik

Tasuta WordPressile optimeeritud veebimajutus

Meie kiiretest serveritest asjatundliku klientide edu meeskonnani - tagame, et meil kõik vajalik parima tasuta WordPressi majutuskogemuse jaoks. Lisaks parandame oma platvormi pidevalt nii tasuta kui tasulise veebimajutusteenuse osas, et tagada 99,9% aktiivaega.

Tasuta WordPressile optimeeritud veebimajutus

Miks 000Webhost?

Tasuta hostimine võib olla suurepärane lähtepunkt sinu veebipõhise ettevõtte jaoks. 000webhost on mainekaim teenuseosutaja, kes pakub halduspaneeliga tasuta veebisaidi majutuse ja domeeninime teenuseid. Saad oma veebisaidi käivitada sentigi kulutamata ja nautida usaldusväärseid teenuseid.

Küllaldaselt kettamahtu ja andmeedastusmahtu

Igal tasuta veebimajutuskonto sisaldab 300 MB kettamahtu ja 3 GB andmeedastusmahtu. Tänu meie pilvesalvestustehnoloogiale saad oma veebisaiti hõlpsalt luua ja hallata. Kui oled valmis järgmise sammu astuma, mine tasuta majutuselt üle Premium või Äri paketile.

Cloudflare'i kaitsega nimeserverid, PHP, MySQL ja FTP

Pakume kõikehõlmavat tasuta veebimajutust, milles sisaldub PHP, MySQL ja FTP. Lisaks saad Cloudflare DNSi tulemüüriga kaitsta oma veebisaiti soovimatute külastajate eest. See paigutatakse sinu DNSi nimeserverite ette, et kaitsta sinu taristut ja suunata ainult soovitud liiklust. Cloudflare'i aktiveerimine on lihtne ja tasuta – suuna lihtsalt sellele oma domeeni DNS-kirjed.

Tasuta veebimajutus SSD kettal

Veebisaidi kiirus on sama oluline kui aktiivaeg. Tänu 000webhosti pilvetaristule laaditakse sinu tasuta veebisait kiiresti ja ilma viivitusteta. Intel Xeoni protsessorite, 24 GB muutmälu ja uusima põlvkonna SSD-kettaga eraserverid muudavad meie tehnoloogia silmapaistvaks.
Miks 000Webhost?

Tasuta WordPress veebimajutus

Avalda oma blogi või ettevõtte veebileht vaid minutitega tänu meie lihtsale automatiseeritud WordPressi mootorile. Ei mingeid reklaame ega tehnilist seadistamist. Laadi oma failid lihtsalt FTP või WordPressi kaudu üles, loo MySQL-andmebaasid ja kasuta oma croni töid või jäta kõik hoopis autopiloodi hooleks.

Auhinnatud tasuta veebimajutuse pakkuja

000webhost on 10 aastat järjest valitud üheks parimaks tasuta veebimajutusplatvormiks algajatele. Halduspaneeli lihtsus, ligipääs tasuta veebilehe koostajale, veebimajutuse funktsioonide suur valik ja toetav kogukond teevad 000webhostist täiusliku tasuta veebimajutusteenuse osutaja.
Miks 000Webhost?

Alusta oma teekonda Internetis edukalt 000webhostiga

Kasuta tasuta veebimajutust

Hostingeril põhinev 000webhost tagab töökindlad serverid, reklaamide puudumise sinu veebilehel ja 99,9% aktiivaja. Õpi koodi kirjutama ja proovi kätt PHP, MySQLi, FTP ja cPaneliga. Loo tasuta veebileht, WordPressi blogi või kaunis veebipood vaid mõne minutiga.

Täiuslik tasuta veebimajutus halduspaneeliga

Kõik, mida vajad oma esimese veebisaidi loomiseks ja arendamiseks. Meie tasuta veebilehe majutus pakub ideaalset keskkonda katsetamiseks ja digimaailma tundmaõppimiseks. See on koht, kus algajatest saavad professionaalid.
Alusta oma teekonda Internetis edukalt 000webhostiga

Kõrgtehnoloogiline veebilehe koostaja

Kõrgtehnoloogiline veebilehe koostaja
30-päevane rahatagastuse garantii

Kui sa ei ole 100% rahul, võid taotleda oma makse tagastamist kuni 30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest. Protsess on sujuv ja riskivaba. Lisainfo saamiseks tutvu meie tagasimaksepoliitikaga (rakenduda võivad erandid).

Tasuta veebimajutuspaketi KKK

Leia vastused korduma kippuvatele küsimustele parima tasuta veebimajutusteenuse kohta.

Kuidas erineb tasuta veebimajutus tasulisest?

Icon

Kas tasuta veebimajutus on hea?

Icon

Kuidas saada tasuta veebimajutust?

Icon

Kuidas saada veebimajutusteenusega tasuta domeeninime?

Icon

Mis laadi veebimajutust ma vajan?

Icon

Kas 000webhost pakub samuti WordPressi majutuslahendust?

Icon

Kas saan kolida üle 000webhostist Hostingeri?

Icon

Mis on tasuta veebilehe majutuse eelised ja puudused?

Icon