Minecraft serveri majutus

Loo Minecrafti server paari klõpsuga

30-päevane rahatagastuse garantii

Minecraft serveri majutusMinecraft serveri majutus

Minecrafti majutuse funktsioonid

Lihtne seadistamine
Lihtne seadistamine

Kasuta Multicrafti paneeli vaid minutitega oma serveri seadistamiseks või proovi käsitsi seadistamist operatsioonisüsteemiga Ubuntu 18, Centos 7 või Debian 9 OS.

DDoS-turve
DDoS-turve

Kõik paketid sisaldavad kõrgtehnoloogilist automaatset riistvara kaitset, mis tagab sinu serveri turvalisuse.

Varundused
Varundused

Pilvepõhise VPSiga saab kõiki su faile ükskõik millal vaid paari sekundiga taastada.

Tasuta MySQL
Tasuta MySQL

Hostingeri halduspaneeli abil saad vaid paari klõpsuga MySQLi andmebaasi seadistada.

Modpackid ja pistikprogrammid
Modpackid ja pistikprogrammid

Kõik paketid sisaldavad täielikke administraatoriõiguseid, mis võimaldavad sulle meeldivaid mode ja pistikprogramme paigaldada.

Kiire SSD
Kiire SSD

Kasutame uusimaid Intel Xeoni protsessoreid, millel on terabaitide viisi SSD kettamahtu.

Hõlpsalt seadistatav Multicrafti paneeli abil

Multicrafti paneelilt pääsed hõlpsalt oma Minecrafti serverile ligi. Kõik Minecrafti majutuspaketid sisaldavad täielikke administraatoriõiguseid ja paindlikku deemontarkvara, mis võimaldab sul vaid paari klõpsuga ükskõik milliseid mode või pistikprogramme lisada ja eemaldada.

Hõlpsalt seadistatav Multicrafti paneeli abil

Tõhusad varukoopiad

Kõik paketid sisaldavad pilvepõhist topelt RAID-kaitsega VPSi, mida saab igal ajal sekunditega taastada. Pääsed neile ligi Hostingeri VPS-majutuse halduspaneelilt ning lisaks on sul täpsem ligipääs oma varundandmetele.

Tõhusad varukoopiad

Enneolematud Modpackid

Igasse paketti kuuluvad eelpaigaldatud modid, mida saad igal ajal lisada või eemaldada. Täielikud administraatoriõigused võimaldavad sul ilma mingite piirangutega ka oma mode lisada.

Enneolematud Modpackid

Üle maailma asuvad serverid

Naudi väikseimat latentsusaega ja enneolematut töökindlust meie üleilmselt ühendatud 3. taseme andmekeskustega.

Üle maailma asuvad serveridÜle maailma asuvad serverid

Kas otsid midagi muud?

30-päevane rahatagastuse garantii

Kui sa ei ole meie teenusega rahul, siis tagastame sulle su raha. Ei mingit keerutamist.

Minecraft serveri majutuse KKK

Leia vastused korduma kippuvatele küsimustele Minecrafti serveri majutuse kohta

Minecraft on seiklusmäng, mis on alates 2011. aastal välja tulemist üle maailma tohutult populaarsust kogunud. Rootsi videomängude arendaja Markus Perssoni ja Mojangi loodud mängus saavad mängijad klotse kaevandada ja neist soovitud asju meisterdada. 3D maailmas näitavad mängijad üles oma loomingulist maid avastades, ressursse kogudes, kuubikuid meisterdades ja võideldes. Mängida saab nii üksi kui mitmekesi. 2018. aasta keskpaigas oli sellel enam kui 91 miljonit igakuist mängijat. Seda peetakse üheks kõigi aegade edukaimaks videomänguks, mida on erinevatele platvormidele ja seadmetele müüdud enam kui 177 miljonit eksemplari.

Hostingeri VPSi juhtpaneeliga saad oma isiklikku virtuaalserverit majutada ja hallata. Meie eraldatud VPSi majutusressursid võimaldavad sul serverit rebuutida, uusi veebiskripte paigaldada ning kiirelt ja mugavalt reaalajas muudatusi teha.

Minecrafti serveri seadistamine on lihtne üheetapiline protsess. Vali omale sobiv Minecrafti majutuspakett ja soorita ost. Sinu Minecrafti server on peaaegu kohe valmis kasutamiseks.

Praktiliselt mitte hetkegi. Unusta tundide ja minutite pikkune ooteaeg! Hostingeriga seadistatakse su Minecrafti VPS server sekunditega, otsekohe kui ost on edukalt sooritatud.

Hostinger pakub mitut erinevat paketti Minecrafti serveri majutamiseks. Kui oled alles alustamas ning vajad ruumi, et mängida sõprade või väikese arvu inimestega, siis võid alustada kõige soodsama paketiga Alex. See annab sulle 2 GB ruumi 8,95 € eest kuus, andes tohutu soodustuse 62%! Soovid mängida suurema arvu mängijate ja rohkema andmeedastusmahuga? Selleks on meil paketid Creeper, Herobrine ja Enderman. Vaata meie Minecrafti serveri majutuspakette siin.

Minecrafti majutusteenusega alustamine on imelihtne! Vali üks meie viiest Minecrafti majutuspaketist ja soorita ost. Kui see on tehtud, saad minutitega oma lemmimängu mängima asuda!

Aga loomulikult! Kõigile Minecrafti majutuspakettidele kehtib 30-päevane rahatagastusgarantii. Kui sa pole meie paketi või teenusega rahul, maksame meeleldi raha tagasi!

Minecrafti majutuspaketti saab muuta vaid paari klõpsuga! Mine halduspaneelile ja esita paketi muutmise tellimus. Serveri mahtu suurendatakse või vähendatakse viivitamatult reaalajas ilma, et seaded või andmed kaduma läheksid. Ükskõik, kas sul on suuremahulised Minecrafti serverid või oled alles algaja, pakume sulle täielikku vabadust ja töökindlust. Hostingeri paindlike Minecrafti majutuspakettidega saad alati kasvada.

Oma domeeninime registreerimine Minecrafti serveri jaoks on imelihtne. Vajuta siia, et leida endale sobivaim domeeninimi vaid 0,99 € eest!

Meie Minecrafti majutusserverid asuvad viies kohas üle maailma: USA, Ühendkuningriik, Madalmaad, Singapur ja Leedu (seadistamine pooleli).

Hostingeri Minecrafti majutusserverid kasutavad kõrgtehnoloogilist riistvara, mille seas on Xeon-protsessorid ja uusima põlvkonna SSD kõvakettad. Need tagavad töökindla ja järjepidava jõudluse.

Oma IP aadressi leiad hPanelist oma VPSi halduspaneeli jaotisest.

Jah! Võid paigaldada ükskõik millise maailma või Modpacki. Meie kohandatud .jar-valikutega saad lisada soovitud jar-faile.

Sinu Minecrafti server põhineb Multicrafti kõrgtehnoloogilisel versioonil, andes sulle täieliku kontrolli ja paindlikkuse. Minecrafti serveri isikupärastamiseks saad seda veebilehitsejast hallata, kohandatud faile üles laadida või enda soovitud serveri liike paigaldada.

Aga loomulikult! Sinu Minecrafti majutusserveri asukohta saab igal ajal muuta Meie sõbralikud Minecrafti majutuseksperdid aitavad sind kolimisega kohe, kui selleks taotluse esitad. Pane tähele, et kolimisega IP aadress muutub.

Aga loomulikult! Hostinger annab sulle serverile ja failidele täielikud administraatoriõigused. Sellega saad ise seadistust muuta. Kui soovid serveri faile ise üles laadida või hallata, saad seda teha lihtsalt oma halduspaneeli kaudu.

Jah! Igasse Hostingeri Minecrafti majutuspaketti kuuluvad tasuta eraldiseisvad IPv4 ja IPv6 aadressid!

Igasse Minecrafti majutuspaketti kuuluvad täielikud administraatoriõigused. Sellega saad serverit ise seadistada vastavalt oma vajadustele ja eelistustele.