Täielikult kohandatav Minecraft serveri majutus

Anname sulle täieliku kontrolli oma mänguserveri üle Minecrafti majutuseks eelseadistatud VPSiga.

30-päevane rahatagastuse garantii

Minecraft serveri majutusMinecraft serveri majutus

Minecrafti serveri majutuse funktsioonid

Lihtne seadistamine
Lihtne seadistamine

Seadistamisele kulub vähem kui viis minutit, seega saad kiirelt Minecrafti edasi mängida. Vali lihtsalt pakett, vii registreerumine lõpule ja käivita oma mänguserver.

Eraldatud IPv4/IPv6 aadressid
Eraldatud IPv4/IPv6 aadressid

Eraldatud IP aadressiga saad kaitsta oma Minecrafti mänguserverit DDoS-rünnete eest. Lisaks saad otsese ja hõlpsa ligipääsu oma serveri failidele FTP kaudu.

Automaatsed varukoopiad
Automaatsed varukoopiad

Sa ei pea kunagi kartma millegi kaotsimineku pärast. Kui midagi juhtub, saad sekunditega juhtpaneelilt oma kõige hiljutisema varukoopia taastada ja jätkata maailma ehitamist.

Erinevad Minecrafti serveri tüübid
Erinevad Minecrafti serveri tüübid

Kõik paketid sisaldavad lõputult serveri versioone erinevat tüüpi Minecrafti mängijatele. Mängupaneeli kasutades saad hõlpsalt vahetada serveri tüüpe, mille seas on näiteks Official, Forge ja Spigot.

Modpackid ja lisad
Modpackid ja lisad

Meie pistikprogrammide ja modide automaatpaigaldajate abil saad mängu endale sobivaks muuta. Täielik ligipääs failidele võimaldab sul käsitsi kolmandate isikute pistikprogramme ja mode lisada.

Kiire NVMe ja välgukiirusel CPUd
Kiire NVMe ja välgukiirusel CPUd

Meie Minecrafti VPSid kasutavad kvaliteetset riistvara, et tagada kiired ja sujuvad serverid, millel on terabaitide viisi hoiumahtu ja kõrgtehnoloogilised AMD protsessorid.

Lihtne seadistus mängupaneeliga

Ükskõik, kas oled uus või kogenud Minecrafti majutaja, muudab meie juhtpaneel serveri haldamise lihtsaks. Naudi kasutajasõbralikku liidest ja täielikke administraatoriõiguseid, et serverit endale sobivaks seadistada.

Lihtne seadistamine mängupaneeli abil

Tõhusad varukoopiad

Kas sul läks õnnetuse tõttu mäng kaotsi? Sa ei pea nullist alustama. Tänu meie RAID-10 tehnoloogiale ja automaatsetele varukoopiatele saad oma andmed salvestada ja need VPS majutuse juhtpaneelilt sekunditega taastada.

Tõhusad varukoopiad

Piiramatult lisasid ja mode

Kõik paketid sisaldavad eelvalitud pistikprogrammide ja modide ühe klõpsuga paigaldamist, et paigaldust lihtsamaks muuta. Lisaks saad failihalduri või FTP/SSH kaudu paigaldada kolmandatest allikatest pärit pistikprogramme ja mode.

Piiramatult lisasid ja mode

Eriti lühike latentsusaeg

Hostingeril on mitu serverit üle maailma, seega saad valida endale lähima, et tagada lühikest latentsusaega ja mängijate head kogemust. Mida väiksem vahemaa, seda sujuvam on mängukogemus.

Eriti lühike latentsusaeg

Minecraft serveri majutuse KKK

Leia vastused korduma kippuvatele küsimustele meie mänguserveri majutuse kohta

Minecraft on videomäng, kus mängijad saavad luua oma maailma ja kogemusi 3D plokke kasutades. Selle artikli kirjutamise ajal on mängul 141 miljonit igakuist aktiivset mängijat üle kogu maailma.

Tänu selle populaarsusele eelistavad paljud mängijad luua oma Minecrafti serverid, et kohandada mängu oma eelistustele, luua teiste huvilistega kogukond ning võib-olla isegi lisatulu teenida.

Minecrafti serveri seadistamine võtab vaid paar minutit.

1. Vali endale sobiv Minecrafti majutuspakett ja soorita ost.

2. Logi Hostingeri sisse ja seadista oma VPSi sätted. Anna oma serverile nimi, vali serveri asukoht ja määra administraatori parool.

3. Logi mängupaneelile sisse, kasutades VPSi halduspaneeli sisselogimisandmeid.

4. Loo uus eksemplar, vali Minecrafti serveri versioon ja oota, kuni eksemplari seadistatakse.

5. Lõpetuseks vajuta nupule Start, et Minecrafti serverit veebis käivitada. Nüüd saad mängida mängu Minecrafti kliendi kaudu või serveri seadistamisega jätkata.

Ongi kõik. Kui sul tekib probleeme, võta ühendust meie klienditoe meeskonnaga, mis on valmis sind aitama 24/7.

Minecrafti majutuspaketi ostmisele, VPSi seadistamisele ja serveri eksemplari seadistamisele kulub ainult 5-10 minutit.

Meie Minecrafti serveri majutuse paketid maksavad vahemikus 6,99 €-29,99 € kuus.

Õige tellimuse valimiseks mõtle oma Minecrafti serveri eesmärkidele ja vajadustele. Kui soovid lihtsat serverit paari sõbraga mängimiseks, on pakett Alex suurepärane valik. 4 GB RAM ja 1vCPU riistvara suudavad majutada kuni 10 kasutajat.

Piiramatu arvu modide ja pistikprogrammide paigaldamiseks tutvu meie paketiga Enderman. Võrdle pakette omavahel ja konsulteeri meie klienditoe meeskonnaga, kui sul on lisaküsimusi.

Vali üks seitsmest paketist, lisa see ostukorvi ja soorita makse. Kui oled valmis, saad hakata VPSi seadistama ja luua oma Minecrafti serveri.

Jah. Saad igal ajal valida kõrgema või madalama astme majutuspaketi. Mine oma VPS majutuse halduspaneelile ja esita tellimus, seejärel oota paar minutit muudatuste jõustumiseks. Ära muretse - sinu seaded ja failid ei lähe selle käigus kaduma.

Hostingeris saad registreerida oma Minecrafti serveri domeeni hinnaga alates 0,99 € aastas. Vaata domeeninime kontrollija abil, kas su domeeninimi on saadaval.

Meie Minecrafti majutusserverid asuvad USAs, Indias, Madalmaades ja Leedus. Tänu mitmele serveri asukohale saad valida endale ja oma mängijatele lähima, et tagada madalat latentsust ja head kasutajakogemust.

Jah. Hostinger pakub eraldatud IPv6 ja IPv4 aadresse kõigi oma VPS pakettidega ilma lisatasudeta. Eraldatud IP aadressid pakuvad paremat DDoS kaitset ja otsest FTP failide ligipääsu Minecrafti serveritele.

Lisaks on tänu sellele serveriga liitumine palju lihtsam. Mängijad peavad üksnes sisestama oma IP aadressi ilma pordi numbrita.

Jah. Minecrafti serveri asukoha muutmiseks võta ühendust meie klienditoe meeskonnaga ja meie Minecrafti majutuse eksperdid aitavad sind kolimisega. Pane tähele, et ka sinu serveri IP aadress muutub.

Minecrafti serverid töötavad mängupaneeli kõrgtehnoloogilisel versioonil ja neil on operatsioonisüsteem Debian 10. Lisaks lihtsale navigeerimisele pakutakse selles ka täielikku kontrolli mängu seadete üle. Majutajad saavad laadida üles kohandatud faile ja paigaldada need oma eelistatud serveri tüübile.

Kõik Minecrafti majutuspaketid on isehallatavad, seega saad virtuaalsele mänguserverile täieliku ligipääsu. Seadista kettamaht ja ressursid oma vajadustele vastavalt, lisades näiteks mängu elemente või paigaldades rakendusi nagu TeamSpeak, et kaasmängijatega suhelda.

Kuna meie VPS majutuse paketid on isehallatavad, saab klienditugi aidata ainult VPSi ja Minecrafti serveri seadistamise juures. Kui sul on küsimusi serveri halduse ja seadistamise kohta, vaata meie abikeskust või Hostingeri õpetusi.

Meie mängupaneel toetab järgmisi Minecraft Java Editioni versioone:

 • Java 8
 • Java 11
 • Java 15
 • Java 16

Siin on nimekiri saadaolevatest serveri tüüpidest:

 • Official
 • CraftBukkit
 • Spigot
 • Paper
 • Purpur
 • Forge
 • SpongeVanilla
 • Cauldron
 • Tekkit
 • Feed the Beast
 • Project Rainbow
 • Bedrock (pocket)

Minecrafti Java versioonide või serveri tüüpide vahel on võimalik igal ajal vahetada.

Jah. Mängupaneelil on serveri tüüp Forge (Minecraft Java Edition), mis võimaldab paigaldada mode ja modpacke.

Enne modide lisamist veendu, et kasutad Minecraft Java Editionit ja paigaldad oma eksemplarile serveri tüübi Forge. Lisaks peaksid kõigepealt serveri töö peatama. Pärast seda mine failihaldurisse ja loo uus kataloog modide või modpackide otse üles laadimiseks.

Jah. Täielikud administraatoriõigused võimaldavad sul ise pistikprogramme üles laadida ja hallata.

Spigot, CraftBukkit ja PaperMC Minecrafti serveri tüübid sisaldavad sisseehitatud pistikprogramme, mida saad automaatselt mängupaneelile paigaldada. Kui tahad paigaldada kolmanda isiku pistikprogrammi, saad seda teha käsitsi failihalduri või FTP/SSH kaudu.

Serveri seadetele ligi pääsemiseks vali mängupaneelilt eksemplar ja mine seadistamise juurde. Serveri seadete vahekaart peaks olema seal ligipääsetav.

Serveri seaded sisaldavad paljusid võimalusi mängu kohandamiseks, näiteks serveri versiooni muutmine, maailma tüübi muutmine ja maailma suuruse piiramine.

Kui sa pole mängu edenemisega rahul, saad oma maailma lähtestada ja otsast peale hakata. Leia failihaldurist oma praeguse maailma kaust, kustuta see ära ja taaskäivita Minecrafti server uue maailma loomiseks.

Meie halduspaneeliga saad muuta oma Minecrafti serveri ligipääsetavaks üksnes teatud mängijatele. Siin on sammud, mille abil lubatud mängijate nimekirja luua.

1. Vali mängupaneelil Minecrafti serveri eksemplar ja mine seadistamise juurde.

2. Lülita lubatud mängijate nimekirja funktsioon sisse vahekaardist Gameplay and Difficulty.

3. Mine tagasi peamenüüsse ja klõpsa Console.

4. Trüki sisse 'whitelist add [insert_username_here'” ja vajuta Enter.

30-päevane rahatagastuse garantii

Kui sa ei ole meie teenusega 100% rahul, siis tagastame su raha. Proovi meie teenust riskivabalt!