Odav veebimajutus

Usaldusväärsed veebimajutusteenused taskukohase hinnaga.

30-päevane rahatagastuse garantii

Odav veebimajutusOdav veebimajutusOdav veebimajutus

Kõik-ühes soodne veebimajutus

Soodne hind ei tähenda halba kvaliteeti. Meie odav veebimajutuspakett sisaldab kõiki funktsioone, mida vajad veebis tegutsemiseks.

Üksik jagatud veebimajutus

 • 1 veebileht
 • 50 GB SSD kettamahtu  help_outline
 • ~10 000 igakuist külastust  help_outline
 • 1 e-posti konto
1,49kuus

Pikendamisel 2,99 € kuus

Paketi funktsioonid
 • Piiramatu tasuta SSL  help_outline
 • 100 GB andmeedastusmahtu
 • Hallatud WordPress  help_outline
 • WordPressi kiirendi  help_outline
Paketi funktsioonid
 • 30-päevane rahatagastuse garantii  help_outline
 • 2 andmebaasi
 • GITi ligipääs  help_outline
 • Iganädalased varukoopiad
 • 1 veebileht
 • 50 GB SSD kettamahtu  help_outline
 • ~10 000 igakuist külastust  help_outline
 • 1 e-posti konto
 • Cloudflare'iga kaitstud nimeserverid  help_outline
 • 24/7 kasutajatugi  help_outline
 • 99,9% aktiivaja garantii  help_outline
 • DNSi haldus  help_outline
 • 30-päevane rahatagastuse garantii  help_outline
 • 2 andmebaasi
 • GITi ligipääs  help_outline
 • Iganädalased varukoopiad
 • Veebilehe koostaja
 • Ligipääsuhaldur  help_outline
 • 2 alamdomeene  help_outline
 • 1 FTP konto
 • 2 Cronjobse  help_outline

Miks valida odavaks veebimajutajaks Hostingeri?

24/7 tehniline tugi

Ükskõik, millega sa abi vajad, on meie klienditugi sinu kõrval, aidates sul õppida, kasvada ja edukaks saada. Vali meie odavad veebimajutusteenused ja pakume sulle professionaalset tehnilist tuge.

Suurepärane teenus madala hinnaga

Usaldusväärne jagatud veebimajutus enneolematu hinnaga. Majuta oma veebilehti Hostingeriga ja sa ei pea muretsema ootamatuste nagu peidetud tasude või halva teenuse pärast.

Lihtne seadistada ja kontrollida

Meie hPanelil on intuitiivne disain, millest on lihtne aru saada. Sellega saab teha kiirelt ka keerukamaid ülesandeid nagu FTP konto loomine või e-posti seadistamine. Autoinstalleriga saad vaid paari minutiga seadistada WordPressi.

Suur kiirus ja aktiivaeg

Tänu meie mitmele andmekeskusele üle maailma saame pakkuda suurt laadimiskiirust ja 99,99% aktiivaja garantiid. Isegi meie kõige odavam pakett sisaldab piisavalt serveri ressursse, mis tagavad sujuva kasutajakogemuse ja lühikese latentsusaja.

Hulganisti ressursse suurepärase alguse jaoks

Anname sulle 50 GB SSD kettamahtu, piisavalt andmeedastusmahtu, PHP, MySQLi ja FTP toe, domeenipõhise e-posti konto, tasuta SSL sertifikaadi ja kõik kõrgtehnoloogilised tööriistad, mida vajad täielikult toimiva veebilehe jaoks.

30-päevane rahatagastuse garantii

Kui sa ei ole meie teenusega 100% rahul, siis tagastame su raha. Proovi meie teenust riskivabalt!

Saavuta rohkem väikese investeeringuga

Alusta oma veebiteekonda juba täna. Õpi, loo ja kasva.

Täiuslik WordPressi jaoks

Kõik meie jagatud majutuse paketid on optimeeritud WordPressi veebilehtede jaoks. Iga majutuspakett sisaldab käepärast ühe klõpsuga WordPressi paigaldajat, mis muudab seadistamise kiireks ja lihtsaks. Paketis sisalduv WordPressi lehe loomise viisard aitab sul luua WordPressi lehte hõlpsalt, LiteSpeedi veebiserver aga tagab selle kiire laadimise.

Täiuslik WordPressi jaoks

Tekita usaldust ja paranda oma mainet

Kõik veebimajutuspaketid sisaldavad tasuta SSL sertifikaati, mis tagavad turvalise ühenduse su külastajate ja lehe vahel. See tagab su külastajate turvalisuse ning suurendab usaldust sinu tootemargi vastu.

Tekita usaldust ja paranda oma mainet

Julge pealehakkamine on pool võitu

Alusta meie odavaima paketiga ning anname sulle ligipääsu paljudele funktsioonidele. Meie jagatud majutuse halduspaneel on intuitiivne ja hõlpsalt kasutatav, muutes õppimise, katsetamise ja ideede teoks tegemise lihtsaks.

Julge pealehakkamine on pool võitu

Kas sul on küsimusi?

Meie klienditoe spetsialistid on valmis vastama su küsimustele ükskõik mis ajal. Saada meile sõnum ja aitame sind kõigi muredega.

Kas odavast veebimajutusest ei piisa?

Vali veebimajutusteenus, mis sobib su projektile kõige paremini.

Odava veebimajutuse KKK

Leia vastused korduma kippuvatele küsimustele odava veebimajutuse kohta

Meie parim odava veebimajutuse variant on meie üksik jagatud veebimajutuse pakett. See on suurepärane valik algajatele, kes soovivad luua oma veebilehe, ent ei soovi maksta lisaks kõrgtehnoloogiliste funktsioonide eest, mida nad nagunii ei kasutaks.

Ehkki üldiselt ei ole jagatud veebimajutus väga hea valik, kui soovid majutada mitut lehte, pidada veebipoodi või sul on suure liiklusega veebileht, on meie üksik jagatud majutus alustuseks piisav.

Sisaldab 50 GB SSD, 100 GB andmeedastusmahtu, tasuta SSL-sertifikaati, DDoS-turvet ja 30-päevast rahatagastuse garantiid.

Kui märkad, et jagatud majutusest ei piisa enam sinu vajaduste jaoks, saad hõlpsalt oma konto kaudu minna üle kõrgema astme paketile. Vali lihtsalt meie valikust mõni teine veebimajutuse variant ja maksa üleminekutasu. Tagame, et sul ei esine rikkeaega ega liikluse kadu.

Ühtlasi kehtib üleminekule 30-päevane rahatagastuse garantii. Kui sa pole uue paketiga täiesti rahul, saad võtta ühendust meie klienditoega ja oma algse paketi taastada.

Meie kõige odavam üksik jagatud majutuse pakett ei sisalda tasuta domeeninime. Meie premium veebimajutuse pakett aga sisaldab. See maksab ainult natuke rohkem ning sisaldab paljusid lisafunktsioone ja ressursse nagu 100 GB SSD-d, piiramatult andmeedastusmahtu, piiramatuid andmebaase ja 100 domeenipõhist e-posti aadressi.

Premium veebimajutuse pakett võib olla suurepärane valik väikeettevõtete veebilehtede, blogide, portfellide ja suurema liiklusega isiklike veebilehtede jaoks.

Olenemata majutuspaketist saad Hostingerilt domeeni suurepärase pakkumisega. Need on peaaegu tasuta, makstes esimesel aastal vaid 0,99 €. Soeta domeen ja see ühendatakse automaatselt sinu odava majutusega.

Paljud odava veebimajutuse pakkujad ei osuta oma kõige odavamate majutuspakettide juures kliendituge. Hostingeris seame aga oma klientide vajadused esikohale.

Sul on ligipääs meie ekspertide meeskonnale, mis on valmis sind aitama 24/7. Nad on sulle toeks kõigi probleemide juures, olgu selleks küsimus tasuta domeeninime kohta või keerulisemate tehniliste tõrgete kõrvaldamine.

Jah, isegi meie kõige odavam jagatud majutuse pakett sisaldab tasuta domeenipõhist e-posti kontot. Kui vajad rohkem kui ühte e-posti kontot, pead valima mahukama paketi.

Ettevõtte veebilehe jaoks soovitame valida rohkemate ressurssidega veebimajutuspaketi nagu premium majutuse pakett või WordPressi majutuse pakett. Võid aga ka alati proovida üksikut jagatud majutuse paketti ja minna üle mahukamale paketile kui tunned, et sellest ei piisa sinu vajaduste jaoks.

Kui sul on juba domeeninimi ja soovid selle ühendada oma uue veebimajutuskontoga, saad seda teha paari lihtsa sammuga. Lisateabe saamiseks järgi seda domeeni suunamise juhist.

Aga loomulikult. Kui soetad meie veebimajutuse (ükskõik millise paketi), kolime sinu veebilehe täiesti tasuta üle. Pead lihtsalt võtma ühendust meie klienditoega ja esitama taotluse.

Veelgi lihtsam on seda teha meie tasuta kolimistööriistaga hPanelil. Sisesta seal seadistamise ajal oma andmed ning su leht kolitakse automaatselt üle.