Piiratud pakkumine - alates 0,99€ kuus
00
PÄEVA
11
TUNDI
03
MINUTIT
57
SEKUNDIT
Alusta
×

Teeni Raha Internetis

Teeni raha Internetis parima koostööprogrammiga ja
teenu kuni 60% vahendustasu müügilt!

  • Teeni 60% tulust iga tellimuse pealt
  • Kohene registreerimine
  • Saa osa meie partnerlusprogrammist
  • Teeni lihtsasti raha Internetis

Miks hakata veebimajutuse koostööpartneriks?

Hostinger'i koostööprogramm on kõige kõrgemini maksev koostööprogramm
ja pakub sulle raha teenimiseks kiiret ja lihtsat viisi.

Tasuta koostööprogramm

Liituge Hostgerseri tasuta partnerlusprogrammiga ja teenige raha võrgus lihtsalt. Meie partnerlusprogramm annab teile võimaluse teenida raha täiesti tasuta. Kõik, mida peate tegema, on registreerimine & amp; Me aitame teil ülejäänud. Võõrustaja pakub teile ainulaadset sidusreklaamija linki, mitmesuguseid topeltkonverteeriva bännereid - lihtsalt valige, mis sobib teie saidile & Hakake raha teenima kõige paremini partnerprogrammiga.

Kõrgeimad koostööprogrammi vahendustasud

Kõik mida sinu kutsutud klient meile maksab, on sinu! Me pakume kuni 60% vahendustasu kogu müügilt. Tundub hea? Sa teenid kergesti raha, reklaamides teenust, mida kasutavad miljonid inimesed. Keegi ei suudaks seda teha paremini kui keegi, kes seda juba läbi ja lõhki teab. Ära oota, alusta raha teenimist kõige arukama lahendusega.

Teeni Internetis hõlpsasti raha

Veebimajutuspartneri saamine on parim viis raha teenimiseks internetis. Kui teil on juba veebisait, peate vaid panema affiliate bännereid ja teenida raha, viidates inimestele Hostingerile. Liitumine kõrgeima tasulise partnerprogrammiga on võti raha teenimiseks internetis kodus või mis tahes kohas, mis teile meeldib. Veebimajutuspartneriks saamine on teie parim külgtegevuse võimalus, mis annab teile lisatulu.

Alusta Teenimist KOHE

Kuidas parim koostööprogramm töötab?

Internetis pole kunagi olnud nii lihtne raha teenida. Neid lihtsaid samme järgides saad hakata koheselt raha teenima, kasutades selleks parima tootlikkusega koostööprogrammi!

Alustamine 1 minutiga
Alustamine 1 minutiga
01

Registeeru
tasuta

See võtab vaid minuti, et liituda koostööprogrammiga ja saada osaks meie eliitkoostööprogrammist.

02

Saa oma unikaalne koostööpartneri link

Jaga oma unikaalset linki sõpradega, foorumites ja emailides ning alusta inimeste kutsumist Hostinger'i leheküljele.

03

Aseta bännerid oma koduleheküljele

Vali kõige paremini sobivad bännerid, mida lisada oma koduleheküljele ning alusta inimeste suunamist meie leheküljele.

04

Saa oma teenistus

Iga veebimajutuse teenuse pealt saad 60% komisjonitasu.

Alusta KOHE

Mis auhindu ma saan?

Liitudes parima veebimajutusteenuse koostööprogrammiga saad sa olla osa ettevõtmisest, kus tehakse kõige suuremaid väljamakseid - me väärtustame sinu tegevust.

Hakka koostööpartneriks
60%
teenistused
kõigist veebimajutusteenustest
Liitu Koostööprogrammiga

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)?

Leia vastused küsimustele seoses Internetis raha teenimisega.

Kui soovid kiirelt raha teenida, siis parim viis selleks on koostööprogrammiga liitumine. Hostinger'i koostööprogrammiga liitumine on täiesti tasuta, võtab vähe aega ja sa teenid parimat vahendustasu - kuni 60% müügilt.

Hostinger on parim koostööprogramm raha teenimiseks Internetis. Saad teenida vahendustasu, kutsudes Hostinger'i uusi kliente. Kui külastaja tuleb Hostinger'i leheküljele sinu lingi kaudu ja ostab veebimajutusteenuse, saad sina vahendustasu. Kõige parem koostööprogrammi liige omab enda kodulehekülge, blogi või muud lehekülge, on akiivne foorumites, sotsiaalvõrgustikes ja üldse Internetis.

Parim viis raha teenimiseks Internetis on koostööprogrammiga liitumine. Hostinger'i koostööprogrammiga liitumine on lihtne, võtab vähe aega ja see on täiesti tasuta. Meiega liitudes hakkad sa teenima passiivset tulu väga vähese pingutusega!

Liitu meie koostööprogrammiga aadressil https://www.hostinger.com/affiliates

Sa saad alustada raha teenimist kodus, alustades oma Internetiäriga, või veel parem, liitudes koostööprogrammiga. Liitumine on kõige lihtsam viis raha teenimiseks minimaalse tööga, sest sellega saad sa suurt kasu - kuni 60% vahendustasust.

Sinu külastajaga seotud küpsis kehtib 60 päeva. Kui selle aja jooksul sooritab ta tellimuse ja ei tühista seda järgmise 35 päeva jooksul, saad sa vahendustasu.

See programm on täiesti tasuta ning läbimüügile ei kehti miinimumpiiranguid.

Kui soovid saata Hostinger'i liiklust, mille eest on makstud (PPC, PPV jt), siis on vajalik, et see liiklus saadetaks Hostinger'i kaudselt. Külastajad peavad enne käima ka mõnel teisel leheküljel. Otselinkimine ei ole lubatud ilma meiepoolse kirjaliku nõusolekuta.
Kuigi makstud liiklus on lubatud, siis Hostinger'i kaubamärkide kasuamine ei ole lubatud, isegi koos lisatud elementidega, reklaami sees või märksõnadena.

Jah, sul võib olla mitu kodulehekülge ja võid neil reklaamida ka Hostinger'i, kui neil puudub piiratud sisu.

Saad teenida lisaraha. Kõige lihtsam viis selleks on liituda koostööprogrammiga. Hostinger'i koostööprogramm maksab sulle kõrget vahendustasu - kuni 60% müügi eest annab sulle võimaluse saada lisaraha kõige kergemal moel.

Sa saad vahendada müüki, kasutades oma unikaalset linki, et see külastaja tuleks kindlasti sinu kaudu.

60 % komisjonitasu veebimajutuse teenuse müügilt.

You can be paid once per month, when you reach $100 minimum limit. The minimum threshold of $100 has to be reached within 180 days after the end of the month in which a qualified purchase was completed, if not commission payments will be forfeited and your commission balance will revert to $0.

Parim viis kodus töötamiseks on see, mis on lihtne ja vajab vähest tegutsemist. Parim viis selleks on liituda koostööprogrammiga. Pead vaid lisama bännerid oma koduleheküljele või jagama oma kutsumiseks mõeldud linki ja võid teenida kuni 60% müügist väga vähese pingutusega.

Kui soovid saada tasuta raha, siis parim viis selleks on reklaamida toodet, mida sulle endale kasutada meeldib. Pead liituma vaid Hostinger'i koostööprogrammiga, lisama bännerid oma koduleheküljele või jagama oma kutsumiseks mõeldud linki ja võid teenida kuni 60% vahendustasust igalt tellimuselt, mida su kutsutud klient tegi.

Sa leiad oma koostööpartneri lingi oma töölaualt.

Sa leiad bännerid koostööprogrammi töölaua kaudu.

Ei - me teeme väljamakseid vaid PayPal'i kaudu.

Sooviavaldusi töödeldakse automaatselt, mistõttu võid oma kontot kohe kasutama hakata.

Sa võid võtta ühendust meie Kliendi Edukuse Meeskonnaga 24/7/365. Nad on alati valmis aitama!

Maksa vaid veebimajutuse, mitte reklaami eest!

Lõpeta reklaami eest maksmine. Maksa vaid toote eest. Säästa targalt! Kõrge hind ei tähenda alati kõrget teenusekvaliteeti.

29,659,751

Klienti säästavad juba

10,000+

Uut klienti iga päev

24,894,152

Käivitatud kodulehekülge

Alusta säästmist kohe!

Kõik-ühes veebimajutus & domeeninimi alates

0
99
/kuus
  • Lihtne veebiehitustööriist
  • 99.9% uptime garantii
  • 24/7 live klienditugi
  • Powerful Control Panel
  • 30-päevane raha-tagasi garantii
Piiratud pakkumine!
Alates
0
99
/kuus
Säästa 90%
Alusta