Me toetame Ukrainat

Ukraina lipp

Venemaa valitsuse rünnak Ukraina vastu ohustab miljoneid süütuid inimesi. Me toetame Ukrainat ja nende õigust oma demokraatiat kaitsta. Kui soovid toetada Ukrainat ja Ukraina inimesi sellel raskel ajal, kaalu annetuse tegemist.

SSL sertifikaat muudab lehe turvaliseks

Kaitse oma veebilehte ja külastajaid turvalise ja krüptitud ühenduse abil. Meie SSL sertifikaadid aitavad luua usaldust ja parandada su positsiooni otsingumootori tulemuste seas.

30-päevane rahatagastuse garantii

SSL sertifikaatSSL sertifikaatSSL sertifikaat

Osta SSL sertifikaat

Ilma SSLita koduleht

Ilma SSLita koduleht
 • Krüpteeritud andmeid
 • SEO positsioon
 • Klientide usaldus
 • Aadressiribal kuvatakse lukuikooni
 • Google Chrome hoiatab, et leht ei ole turvaline

Eluaegne SSL

11,95
 • Antakse eluks ajaks
 • Tüüp:: standard LE SSL
 • Krüpteerimine: 256 bit
 • Klientide andmed on kaitstud
 • Parem SEO positsioon
 • Aadressiribal kuvatakse lukuikooni
 • 30-päevane rahatagastuse garantii
 • Vastavus PCI DSSiga

Comodo PositiveSSL

7,49/aastas
 • Antakse aastaks
 • Tüüp: Comodo PositiveSSL
 • Krüpteerimine: 256 bit
 • Klientide andmed on kaitstud
 • Parem SEO positsioon
 • Aadressiribal kuvatakse lukuikooni
 • 30-päevane rahatagastuse garantii
 • Vastavus PCI DSSiga
 • Vahendava osapoole garantii: 50 000 dollarit

Eluaegse SSL ja Comodo PositiveSSL sertifikaadi erinevus

Eluaegse SSL-sertifikaadi aktiveerimispaketi eest tuleb maksta üks kord ja see kehtib piiramatult. Tegu on standardse turbesertifikaadiga, mida uuendatakse automaatselt ja tasuta.

Comodo PositiveSSL sertifikaadi paketi eest tuleb maksta aastatasu ning see annab veebilehe turvalisuse tagamiseks lisatööriistad. Lisaks sisaldab Comodo PositiveSSL vahendava osapoole garantiid, mille alusel makstakse hüvitist, kui kaitse nurjub.

Mõlemad tooted tagavad veebilehe ja külastajate vahelise ühenduse krüpteerimise. Neil on aga kummalgi veidi erinevad funktsioonid. Näiteks sisaldab Comodo PositiveSSL sertifikaadi pakett tehnilist tuge, sertifikaadi haldustööriistu ja Comodo Secure'iga kaitstud lehe märgist, mida eluaegse SSL sertifikaadi pakett ei sisalda.

Eluaegse SSL ja Comodo PositiveSSL sertifikaadi erinevus

Miks SSL sertifikaat vajalik on?

Loo usaldust

Lisaks veebilehe HTTPS-eesliitele kuvatakse SSL-sertifikaadi puhul ka URLi juures aadressiribal tabaluku ikooni, mis näitab külastajatele, et veebileht kasutab SSL-teenust. See loob veebiettevõtete vastu usaldust, kuna kliendid teavad, et nende andmed on kaitstud.

Loo usaldust

Parem positsioon Google'is

Turvalisus on üks peamisi tegureid, mille alusel lehti Google'i otsingutulemustes järjestatakse. SSL-sertifikaat annab turvalise lehe URLi algusesse HTTPS-eesliite, mis näitab otsingumootorile, et veebilehe andmed on krüpteeritud ja tundlikud andmed turvatud. Selle alusel kuvab Google SSL-sertifikaadiga veebilehti otsingutulemuste seas eespool, suurendades orgaanilist liiklust.

Parem positsioon Google'is

Vastavus PCI DSS standarditega

Digitaalseid maksevõimalusi pakkuvad ja külastajate andmeid käsitlevad veebiettevõtted peavad järgima PCI turbestandardeid, mis hõlmab ka SSL-sertifikaati. Kui su leht ei ole kindlalt kaitstud, ohustad sa oma külastajaid ja ei vasta nõuetele.

Vastavus PCI DSS standarditega

Turva klientide andmeid

Meie SSL-sertifikaadid kasutavad kuni 256-bitist kürpteerimist, mis on andmekaitses tööstuse standard. Sedalaadi krüpteerituse tase tagab, et sinu ja külastajate vahel jagatavad eraandmed on kolmandate isikute eest kaitstud.

Turva klientide andmeid

Kuidas SSL-sertifikaadid töötavad

SSL-sertifikaat loob turvalise ühenduse su külastajate ja veebilehe vahel. Volitamata isikud ei saa seda dekrüpteerida, seega on kõik sisselogimisandmed, isikuandmed ja krediitkaardiandmed kaitstud.

01

Ühenduse loomine

Kui külastaja püüab su veebilehele siseneda, küsib tema veebilehitseja sinu veebilehe identiteeti. Sinu veebilehe eesliide muudetakse HTTP-st HTTPS-ks, kui oled seadistanud SSL-sertifikaadi, mis näitab veebilehitsejale, et ühendus on turvaline.

02

Andmete krüpteerimine

Pärast turvalise ühenduse loomist krüpteeritakse kõik külastaja veebilehitseja ja sinu veebilehe vahel vahetatavad andmed 256-bitise krüpteerimisega. SSL-krüpteerimise võti on üksnes heakskiidetud isikutel (külastaja veebilehitseja ja sinu veebileht), mis tagab ohutu ja kindla dekrüpteerimise.

03

Nähtavad viited

Veebilehe SSL-sertifikaadile viitab mitu nähtavat märki, mille külastajad otsekohe ära tunnevad. Veebilehe URLi ees on tabaluku ikoon ja HTTPS-eesliide, mis viitab sellele, et leht on turvaline. Olenevalt SSL-sertifikaadist saad lisada lehele ka eraldi märgise, mis tähistab selle usaldusväärsust.

SSL-sertifikaadi KKK

Leia vastused korduma kippuvatele küsimustele SSL-sertifikaatide ja pakettide kohta.

SSL (turvasoklikiht) või TLS (transpordikihi turve) on turbeprotokoll, mille sertifitseerimisasutus väljastab veebilehele. Selle eesmärk on krüpteerida ühendus lehe ja veebiserveri/veebilehitseja vahel, et volitamata isikud sellele ligi ei pääseks või seda ei näeks.

Lisaks SSL-sertifikaatide pakutavatele krüpteerimise ja veebiturbe eelistele mõjutab see ka tootermargi usaldusväärsust ja SEO positsiooni.

Otsingumootorid ja kasutajad eelistavad SSL-sertifikaadiga veebilehti, kuna need on märk ettevõtte pühendumisest veebilehe turbemeetmetele. See on kohustuslik turbeprotokoll, mida eeldavad nii kasutajad kui otsingumootorid.

Kõige lihtsam viis näha, kas su veebileht on kaitstud SSL-sertifikaadiga, on kontrollida, kas veebilehitseja aadressiribal kuvatakse domeeninime ees tabaluku ikoon. Kui kuvatakse, võid olla kindel, et su veebileht on kaitstud SSL-sertifikaadiga.

Olenevalt valideerimise tasemest on SSL/TLS-sertifikaate kolme tüüpi.

Domeeni valideerimine (DV SSL sertifikaat) - kõige levinum SSL-sertifikaat väiksematele veebilehtedele. Domeeni valideerimise korral palub sertifitseerimisasutus sul lihtsalt e-posti, telefoni või DNS-kirje kaudu kinnitada, et domeen kuulub sulle.

Organisatsiooni valideerimine (OV SSL sertifikaat) - keskmise valideerimise tasemega SSL-sertifikaadid. Sertifitseerimisasutus küsib harilikult dokumente, mis kinnitavad veebmeistri lehte, organisatsiooni nime, kontaktandmeid ja aadressi.

Laiendatud valideerimine (EV SSL sertifikaat) – need SSL-sertifikaadid on kõige kõrgema valideerimise tasemega. EV SSL sertifikaadi puhul teostab sertifitseerimisasutus lehe omanike põhjaliku taustakontrolli, et nende veebilehte ja organisatsiooni kinnitada.

Lisaks valideerimise tasemele on ka SSL/TLS sertifikaate, mis põhinevad nende kaitstavate veebilehtede arvul:

ühe domeeni SSL-sertifikaat - kaitseb ühte domeeni ja selle alakatalooge

SSL-koondsertifikaadid - koondsertifikaat, mis hõlmab ühte domeeni ja selle mitut aladomeeni

mitme domeeni SSL-sertifikaadid - kaitseb mitut üksteisega mitteseotud domeeni, mis on loetletud sertifikaaditaotluses (CSR).

Õige SSL-sertifikaadi valimiseks pead vaatama oma veebilehe eesmärki ja seda, kui palju tundlikke andmeid sellel käsitletakse.

Kõik SSL/TLS kaitse liigid pakuvad sama krüpteerimise astet. Mõned ettevõtted võivad aga vajada kõrgemat valideerimise taset, kuna see näeb nende külastajate silmis usaldusväärsem välja.

Blogide ja isiklike veebilehtede jaoks piisab domeeni valideerimisega (DV) SSL-sertifikaadist. Keskmise suurusega ettevõte võiks aga kaaluda organisatsiooni valideerimisega (OV) sertifikaati.

Paljusid tundlikke andmeid käsitlevad veebilehed nagu pangad ja valitsuse lehed vajavad laiendatud valideerimisega (EV) SSL-sertifikaati. Tänu neile tunnevad külastajad end isikuandmete edastamisel turvaliselt, kuna EV SSL sertifikaadiga organisatsioonid peavad läbima laiendatud valideerimisprotsessi.

Kui ostad Hostingerilt Premium või Äri jagatud pilvemajutuse või WordPressi majutuse, saad kaasa tasuta SSL/TLS sertifikaadi. See on suurepärane valik veebilehe omanikele, kes soovivad registreerida uue veebimajutusteenuse osutaja all konto ning samal ajal SSL/TLS sertifikaadi eest hoolt kanda.

Ükskõik, kas valid eluaegse SSL-sertifikaadi või Comodo PositiveSSL sertifikaadi paketi, aktiveeritakse SSL paari minuti jooksul pärast ostu vormistamist.

Kui sul on SSL-sertifikaadi ostmise kohta küsimusi, võta ükskõik millal ühendust meie klienditoega.

Kõik meie SSL-sertifikaadid on automaatselt uuendatavad, seega sa ei pea uut paketti käsitsi ostma.

Kui ostad eluaegse SSL-sertifikaadi paketi, uuendab Hostinger seda automaatselt tasuta. Automaatne uuendamine on saadaval ka Comodo PositiveSSL paketi jaoks ning sult võetakse automaatselt tasu aastase SSL-sertifikaadi eest.

Veebilehe turvalisus on Google'i jaoks lehtede järjestamisel oluline tegur. See tähendab, et su veebilehte kuvatakse palju suurema tõenäosusega otsingutulemuste tipus, kui sellel on SSL/TLS-sertifikaat.

Kui eelistad mõnda teist SSLi pakkujat, saad selle paigaldada meie veebimajutuse halduspaneeli kaudu. Järgi lihtsalt selle kohandatud SSL-sertifikaadi paigaldamise juhendi lihtsaid samme ja see on peagi kasutusvalmis.