PrestaShop majutus

Suurenda läbimüüki koos PrestaShop'i jaoks loodud veebimajutuse teenusega.

check_circle

30-päevane raha-tagasi garantii

Vali PrestaShop'i pakett

Üksik Veebimajutus

7,99€
Säästa 90%
0
80
/kuus

Pikendamine 2,15€ kuus

 • 1 kodulehekülg
 • 1 emaili konto
 • 100 GB andmeedastusmahtu
 • 1X PrestaShop Optimized Speed
Vajuta siia, et näha kõiki võimalusi Klõpsake siin, et näha vähem funktsioone
Populaarseim

Premium Veebimajutus

11,95€
Säästa 82%
2
15
/kuus

Pikendamine 3,45€ kuus

 • Piiramatult*kodulehekülgi
 • Piiramatult*Email kontosid
 • Piiramatult* andmeedastusmahtu
 • Iganädalased varukoopiad
 • 2X PrestaShop Optimized Speed
Vajuta siia, et näha kõiki võimalusi Klõpsake siin, et näha vähem funktsioone

Business Veebimajutus

15,95€
Säästa 78%
3
45
/kuus

Pikendamine 7,95€ kuus

 • Kõik Premium paketi võimalused
 • Igapäevased varukoopiad
 • Tasuta SSL sertifikaat
 • 4X PrestaShop Optimized Speed
Vajuta siia, et näha kõiki võimalusi Klõpsake siin, et näha vähem funktsioone

Kas teadsid? Personaalsed tasuta domeenid on aastaste Premium ja Business veebimajutuspakettidega kaasas!

Vajad rohkem võimsust? Proovi pilvemajutust!

PrestaShop'i majutus mis on loodud eduks

E-poe loomine ei pea olema keeruline. Hostingeris on olemas kõik vajalik. Naudi parimaid kiirused ja läbimüüki meie veebimajutuse platvormiga!

live_help

24/7 klienditugi

The road to success can be a tough one. But Hostinger will always be by your side! Passionate and professional customer support agents will be on the watch 24/7/365 to answers any arising questions or queries!

dns

PrestaShop'i jaoks optimeeritud serverid

Just nagu maja ehitades pead looma tugeva vundamendi. Me loome PrestaShop'i jaoks parima keskkonna, et pood oleks alati kiire ja kättesaadav.

thumb_up

Tasuta Domeen

Igal poel peab olema pilkupüüdev nimi. Jää oma külastajatele meelde hea domeeninimega. Meilt saad selle tasuta! Kõik 12-kuulised paketid sisaldavad domeeninime esimeseks aastaks tasuta.

Miks PrestaShop?

Selles on olemas kõik vajalik veebipoe jaoks. Ei ole oluline kas oled arendaja või alustaja, PrestaShop on jõuline ja töökindel!

 icon

check_circleLihtne kasutada

Oma veebipoega alustamine muutus just lihtsamaks. PrestaShopil on olemas tööriistad edu saavutamiseks: halduspaneel, dokumentatsioon ja palju muud. Sul ei pea selleks tehnilisi teadmisi olema!

check_circleMobiilisõbralik

Ole kursis uusimate tehnoloogiatega! Mobiilipõhine liiklus on suurem kui varem. Alusta oma mobiilisõbraliku PrestaShop poega juba täna!

check_circleE-poe jaoks loodud

Loo oma pood platvormil millel on tõsi taga! PrestaShop on loodud toodete müügiks, mistõttu on kõik selle võimalused keskendunud just sellele.

Sinu PrestaShop'i põhjal loodud pood on vaid mõne sammu kaugusel!

Järgi kolme lihtsat sammu, et alustada oma veebipoega.

Vali oma PrestaShop'i veebimajutuse pakett

First step

Vali oma PrestaShop'i veebimajutuse pakett

Vali üks kolmest ja vaata oma ostukorvi. Vali 12-kuuline makseperiood, et saada tasuta domeeninimi!

Seadista oma veebipood

Second step

Seadista oma veebipood

Complete the cart checkout process and go through the initial order setup to get started.

Enjoy your PrestaShop hosting

Third step

Enjoy your PrestaShop hosting

Siit algab tõeline teekond! Paigalda PrestaShop ühe nupuvajutusega, lisa oma tooted või teenused ja alusta müümisega!

Everything you need

Kõik mida vajad eduka PrestaShop'i poe jaoks

Me töötame edu nimel - pakume sulle kõiki vajalikke võimalusi, et jõuda oma eesmärkideni. Vaata meie pakkumisi ja võimalusi, mille abil saad luua eduka poe.

tune

Ühe nupuvajutusega seadistamine

Aeg on raha. Tarkvara käsitsi paigaldamine on aeganõudev protsess, mistõttu oleme võimaldanud sulle PrestaShop'i paigaldamise ühe nupuvajutusega!

update

SSL/TLS turvalisus

Tunne end turvalisena ja ole teistest sammu jagu ees. Aastased paketid sisaldavad eluaegset SSL/TLS sertifikaati, et luua turvaline pood ning suurendada SEO'd.

https

CloudFlare lisa

Kiirus ja töökindlus on iga e-poe kriitilised osad. Ole teistest sammu jagu ees CloudFlare CDN'i ja DDoS kaitsega.

Dashboard
Ecommerce shop
cloud

Sisseehitatud vahemälu

Parem kiirus ja jõudlus tähendavad rohkem rõõmsaid külastajaid ja paremat läbimüüki. Meie serveripoolne vahemälu on loodud just selle saavutamiseks!

people

Kasvule keskendunud

Piire ei ole olemas! Ükskõik kui suureks su e-pood kasvab, on meil alati lahendus olemas. Alusta väikselt ja kasva suureks koos Hostingeriga!

trending_up

Ligipääsuhaldur

Poe loomisel ei ole arukas oma salajasi paroole teistega jagada. Kui töötad teistega koos, siis saad neile ligipääsu võimaldada oma halduspaneeli kaudu ilma paroole jagamata!

PrestaShop'i majutuse KKK

Meie vastused korduma kippuvatele küsimustele seoses PrestaShop'i majutusega

Seda kasutatakse peamiselt veebipoodide loomiseks. PrestaShop on programmeeritud PHP ja MySQL keeltes ning selles on olemas kõik vajalik, et alustada omaenda veebipoega koheselt. PrestaShop'i kasutab 250 tuhat poodi üle maailma, mis on umbes 1.5% sisuhaldussüsteemide turust.
PrestaShop kuvab sinu poodi ja tooteid maksimaalsel kiirusel. Uusimad PHP ja MySQL versioonid, vahemälu, HTTP/2 ja palju muud muudavad tavalise PrestaShop'i palju kiiremaks kui arvatagi oskad. Liida see CloudFlare'i ja SSL sertifikaadiga ning sul ongi kiire, turvaline ja tänapäevane pood, mis seisab otsingumootorite tulemustes esikohal.
Hostinger'i jaoks on tähtis turvalisus, mistõttu on halduspaneeli aadress unikaalne ning koosneb tähtedest ning numbritest. Oma unikaalse aadressi saad teada failihalduri kaudu.
Igale poele on tähtis postiteenuste kasutamine. PrestaShop arvutab saatmiskulud vastavalt hinnale või toote kaalule. Samuti saab luua täpsemaid juhiseid hinna arvutamiseks, nagu näiteks geograafiline asukoht, riik, valuuta. Neid seadeid saab muuta PrestaShop'i halduspaneeli kaudu.
Pakub küll! PrestaShop'i abil võid hallata korraga mitut poodi. Kui soovid luua mitmekeelset poodi või kasutada rohkem kui ühte valuutat, siis on see võimalik.
The amount of modules that you can implement is not limited on our PrestaShop hosting plans. As long as you have the resources, you can add as many extensions to your online store as you need. And whenever you need more power, we have various seamless upgrade options available!
Unfortunately, no. While there is a moderate selection of free PrestaShop modules, most of them have a price tag. However, they also include refund policies, which let you test everything out risk-free. And the free module library consists of the most essential tools that online shops need!
All PrestaShop hosting servers are protected with a smart WAF and custom firewall rules. They defend every user against abusive activity such as DDoS attacks, injections, brute forcing and similar. For an additional layer of security, we also offer CloudFlare integration. Furthermore, every e-commerce store should consider setting up an SSL/TLS certificate, which will boost trust and protect user data against man in the middle attacks.
You surely can! A convenient auto installer will be available in your control panel. Using it, you can set up and remove popular scripts with just a few mouse clicks! In case PrestaShop is not the right solution, you can try a lot of other popular e-commerce platforms such as Magento or WordPress+WooCommerce.