Partnerite KKK

Kaasturundus

Kaasturundus on tulemuspõhine turundus, kus välisele partnerile makstakse vahendustasu reklaamijale konkreetse tulemuse pakkumise eest. See võib olla allahindlus, uus uudiskirja tellija, rakenduse allalaadimine vms.


Kaasturundus põhineb tulu jagamise mudelil. Ettevõte, mis soovib rohkem tooteid müüa, võib koostööprogrammi kaudu reklaamijatele vahendustasu pakkuda. Kaasturundajad, kellel endal tooteid ei ole, reklaamivad aga endale meeldivaid tooteid ja teenivad selle pealt tulu.


Lihtsalt öeldes teenitakse kaasturunduse käigus teiste inimeste ja toodete reklaamimise eest vahendustasu.

Liitu Hostingeri koostööprogrammiga ja aita meil reklaamida usaldusväärset teenust, mida armastavad miljonid inimesed üle kogu maailma! Idee seisneb selles, et kui sinu lehelt suunatud kasutaja Hostingerilt majutuspaketi ostab, teenid sina osa kasumist! Mida enam kasutajaid meie veebilehele tood, seda rohkem raha teenid. Kui näeme, et suunad meile üha enam kasutajaid, võime aja jooksul su vahendustasu suurendada! Kui muretsed, et tood meile aeg-ajalt vaid ühe või kaks kasutajat, soovitame sul tutvuda selle asemel hoopis meie soovituste programmiga.

Jah. Sellega liitumine on tasuta ning taotluse täitmisele kulub vaid paar minutit. Viska sellele pilk peale ja registreeru SIIN.

Meie koostööprogrammi maksimaalseks ärakasutamiseks peab sul olema veebileht või YouTube'i kanal. Sul on keeruline müüa veebimajutust, kui sa seda ise ei kasuta. Kui sul ei ole kanalit, kuid oled siiski huvitatud Hostingeri soovitamisest raha teenimise eesmärgil, võib sulle sobida meie soovituste programm.

Sa ei vaja meie programmiga liitumiseks mingeid tehnilisi oskusi, kuid teadmised veebilehtede halduse ja veebiarenduse vallas tulevad kindlasti kasuks. Vaata meie detailseid juhendeid, mis annavad vastuse kõigile küsimustele, mis sul tekkida võivad.

Koostööleping

Jah - Twitter, Facebook, Instagram ja kõik teised platvormid on potentsiaalsetest kasutajatest tulvil. Sa pead vaid nendeni jõudma. Pööra nende tähelepanu meie suurepärastele pakkumistele ning ära unusta kasutada teemaviiteid.

Jah, võid küll. E-posti turundus on suurepärane viis suhtlemiseks inimestega, kes ei ole alati kättesaadavad. Ole teema ja päisega loominguline. Õigete sõnadega saad pakkumist paremini edasi anda ja konversiooni suurendada.

Kui oled veebiagentuur/arendaja, võta ühendust aadressil affiliates@hostingermedia.com või oma partnerluskonto halduriga ja konsulteeri enne meie teenuste reklaamimist. Enesele viitamise meetodite kasutamine on keelatud; sa ei tohi klõpsata oma partneri linkidele ja bänneritele ega oma ainulaadse partneri lingi kaudu tellimusi esitada.

Jah, kuid pea silmas, et sa ei tohi teha pakkumisi märksõnadele ja fraasidele, mis sisaldavad kaubamärki 'Hostinger' või selle variatsioone või valesti kirjutatud vorme ega otsingumootorites kinnimakstud meediakampaaniaid. Lisaks ei tohi sa kasutada kinnimakstud reklaamides kuvatava URLina Hostingeri veebilehte/veebilehti ega esitada Hostingeri veebilehele/veebilehtedele otselinki või kasutajaid sinna ümber suunata.

Isiklikud 5% sooduskoodid väljastatakse partneritele, kes teevad kuus vähemalt 5 müüki. Võta ühendust oma partnerkonto halduriga, et teada saada, kas sulle on võimalik sooduskoodi pakkuda.

Teeme koostööd parimate blogijate ja sotsiaalmeedia mõjuisikutega ning oleme neile andnud erilised sooduskoodid. Kui leidsid Internetist sooduskoodi, võid seda julgelt kasutada.

Hostingeri bännerid ja muud reklaammaterjalid leiad oma koostööpartneri töölaualt või SIIT.

Jah, Hostingeri reklaambännerid on saadaval 31 erinevas keeles. Oma kohalikus keeles bänneri leiad SIIT.

Hostinger pakub ajakohaseid kuvatõmmiseid, mis tagavad su külastajatele kõige täpsema teabe. Kõige uuemad kuvatõmmised leiad SIIT.

Hostingeri koostööprogrammi lepingu leiad SIIT.

Partnerite jälgimine

Jälgime müüki jälgimise (partnerite) linkide ja küpsiste abil. Kui kasutaja sinu jälgimise lingile klõpsab, paigaldame tema veebilehitsejasse küpsise, mis aitab teda sinu suunatud kasutajana tuvastada.

Jälgimislink, mida tuntakse ka partnerilingina, on spetsiaalne URL, mis aitab meil tuvastada, et konkreetne suunatud klient pärines sinult. Hostinger kasutab seda tuvastamiseks, millised lingid konversioonini viivad. Täpsemalt võimaldab jälgimislink:


- tuvastada, kust kasutaja pärineb;


- kontrollida, kas ta sooritab ostu või mitte;


- konversiooni kinnitada.

Siit leiad oma jälgimislingi:


1) Kui oled oma töölauale sisse loginud, keri jaotisesse 'Featured offers' ja klõpsa oma pakkumisel;


2) Kui oled astme valinud, pääsed ligi maandumislehtedele, millele linki soovid, ning automaatselt genereeritud jälgimislingile;


3) Kui lehel allapoole kerid, leiad ka juba valmis tehtud bännerid.

Jah, vahendustasu teisendatakse USA dollaritesse.

Partnerite küpsiseid hoiustatakse 30 päeva. Kui sama kasutaja veebilehitsejasse on juba paigutatud varasem partneri küpsis, kirjutatakse see uue küpsisega üle. Hostinger ei vastuta küpsiste eest, mille kasutaja sihilikult ära kustutab.

Soorituse andmeid uuendatakse pidevalt ning sa näed uusi klikke ja konversioone juba paari minuti pärast.

See võis juhtuda mitmel põhjusel:


- ostu ei sooritatud jälgimislingi kaudu;


- süsteem tuvastas suure pettuseriski;


- sinu suunatud kasutaja ei lubanud küpsiste kasutamist või kustutas need;


- kasutaja tühistas teenuse tellimuse;


- sinu suunatud isik oli juba meie klient;


- sinu suunatud isik klõpsas teisel partneri jälgimislingil ja vahendustasu määrati teisele partnerile.

Hostinger pakub 30-päevast rahatagastuse garantiid. Selle prooviperioodi ajal saavad kliendid paketi tellimuse tühistada. Kui klient prooviperioodi ajal paketi tellimuse tühistab, tühistatakse ka vahendustasu.

Hostinger jälgib su müüki partnerilinkide kaudu. Ilma partnerilingita tehtud tehinguid sulle ei omistata.

Konto registreerimine

Otsime Hostingeris pidevalt häid partnereid, kellega sõlmida vastastikku kasulikke partnerlussuhteid! Oled väga teretulnud liituma meie programmiga, kui:


- sul on IT või veebikaubanduse teemaline blogi või YouTube'i kanal;


- sa pakud veebiarenduse, turunduse või IT teenuseid;


- näed Hostingeriga B2B võimalusi.


Kui sul pole veel jälgijaskonda ja soovid teenida raha selle pealt, et soovitad meid sõpradele, tutvu meie soovituste programmiga.

Registreerimine on väga lihtne ja sellele kulub vaid paar minutit. Pead esitama oma avalduse partneriks registreerumise ankeedi kaudu SIIN.


Kõik koostööpartneriks kandideerijad peavad esitama:


- õiged kontaktandmed;


- partneri veebilehe või YouTube'i kanali;


- teavet oma tegevuse kohta koostööpartnerina.


Harilikult kulub ankeedi ülevaatuseks kuni 3 tööpäeva.

Meie meeskond vajab sinu kontoavalduse ülevaatamiseks ja heakskiitmiseks kuni 3 tööpäeva. Saad hakata Hostingeri reklaamima ja raha teenima kohe, kui su konto aktiveeritakse.

Ei, sa saad liituda Hostingeri partnerprogrammiga täiesti tasuta.

Vaatame kõik koostööpartnerite taotlused käsitsi üle. Vaatame üle sinu taotluse andmed ning sinu veebilehe, YouTube'i kanali või muude sotsiaalmeediakontode sisu. Sellele protsessile võib kuluda kuni 3 tööpäeva, kuni su taotlus vastu võetakse.

See võis juhtuda mitmel põhjusel:


- sinu veebilehe ja YouTube'i kanali sisu ei vasta meie nišile;


- sinu taotluses väljatoodud reklaammeetodid leiti olevat meie koostööprogrammi lepingu kohaselt ebasobivad;


- sinu taotluse ankeedis oli teavet puudu või see oli eksitav.


Kui oled aga siiski huvitatud Hostingeri soovitamise pealt raha teenimisest, tutvu meie soovituste programmiga.

Sellel võib olla kolm võimalikku põhjust:


- sinu kontot pole veel heaks kiidetud;


- sinu konto taotlus on tagasilükatud;


- vale kasutajanimi/parool.

Maksmine

Pärast meie programmiga liitumist saad 60% kõigi majutuspakettide eest. Ühekuuste majutuspakettide, domeenide, e-posti majutuse, uuenduste või täienduste eest vahendustasu ei maksta. See ei sisalda kohaldatavaid makse, tasusid ja lisateenuseid (nt isikuandmete kaitset).

Hostingeri koostööprogrammi raames makstakse uue kasutaja esimese ostu eest; me ei maksa vahendustasu veebimajutuse uuenduste või kõrgema astme paketi valimise eest.

Vahendustasu makstakse ainult veebimajutuse pakettide eest; me ei maksa vahendustasu lisateenuste nagu domeenide või e-kirjade eest.

Kõik sõltub sinust - mida enam kliente suunad, seda suuremat vahendustasu teenid.

Oma peamisel partneri töölaual näed viimase 7 päeva konversioone ja 20XX YTD (selle aasta algusest saadik tehtud konversioone).


Oma kõigi aegade konversioonide nägemiseks mine Reports -> Conversion report, kus näed kõiki tehtud konversioone alates sellest, mil programmiga liitusid. Ära unusta muuta kuupäevi vastavalt sellele, millist perioodi vaadata tahad.

Vahendustasusid makstakse välja järgmistel tingimustel:


- minimaalne väljamakse summa on 100 dollarit ja kolm müüki;


- välja makstakse ainult vanemaid kui 45-päevaseid vahendustasusid;


- väljamakse saamiseks pead enne kuu lõppu saatma taotluse aadressile payments@hostingermedia.com koos oma partneri ID ja PayPali e-posti aadressiga;


- arveid genereeritakse järgmise kuu alguses ja väljamaksed on saadaval pärast iga kuu 15. kuupäeva.

Koostööpartnerid saavad valida kahe maksemeetodi vahel:


- PayPal suuremate kui 100-dollariste maksete jaoks;


- pangaülekanne maksete jaoks, mis ületavad 500 dollarit.

Makseid tehakse iga kuu 15. kuupäevani ning väljastatakse järgmisel kuul pärast väljamakse taotluse saatmist.

Jah, kuid pangaülekande minimaalse väljamakse summa on 500 dollarit.

Käibemaksukohustuslasena registreerimise numbrit kasutatakse maksueesmärgil ning see kajastub ka arvetel. Kui sul pole kehtivat käibemaksukohustuslasena registreerimise numbrit, võid selle välja tühjaks jätta.

Kui oled Euroopa Liidus asuv koostööpartner ning teenid tasu kolmandatelt isikutelt nagu Hostinger, pead võib-olla end oma riigis käibemaksukohustuslaseks registreerima.


Sinu kui koostööpartneri kohustus on veenduda, et käibemaksu nõuetest kinni pead. Kui sa pole kindel, mida tegema pead, võid küsida erialast nõu oma kohaliku maksuameti käest.

Väljamaksete ajaloo ja arvete nägemiseks mine oma töölauale ning vali Minu konto -> Arveldus.

Muu

Leiad vastused peaaegu kõigile oma küsimustele meie partnerite KKK alt. Kui sa aga sealt oma küsimusele vastust ei leia, võid võtta ühendust oma partnerikonto halduriga. Või siis võid võtta meiega ühendust, saates e-kirja aadressile affiliates@hostingermedia.com.

Kui soovid oma partnerikonto kustutada, saad seda teha oma partnerikonto halduriga ühendust võttes.

Hostingeril on õigus su konto peatada või sulgeda ning kõik ootel vahendustasu maksed tühistada, kui rikud koostööpartneri lepingut.

Tagasi