MUSTA REEDE HIND

Täielikult kohandatav Minecrafti server

Anname sulle oma mänguserveri üle täieliku kontrolli Minecrafti jaoks eelseadistatud VPSiga.

30-päevane rahatagastuse garantii

Minecraft serveri majutusMinecraft serveri majutus

Minecrafti majutuse funktsioonid

Lihtne seadistamine
Lihtne seadistamine

Seadista Game Paneli abil oma server vaid paari minutiga või proovi käsitsi seadistamist operatsioonisüsteemidega Ubuntu 18, Centos 7 või Debian 9.

Eraldi IPv4 ja IPv6
Eraldi IPv4 ja IPv6

Meie Minecrafti VPS majutuse pakett sisaldab eraldi IPv6 ja IPv4 Interneti protokolli aadresse.

Varundused
Varundused

Pilvepõhise VPSiga saab kõiki su faile ükskõik millal vaid paari sekundiga taastada.

Minecrafti serveri liigid
Minecrafti serveri liigid

Toetame Minecrafti serveri liike Official, CraftBukkit, Spigot, Paper, Purpur, Forge, SpongeVanilla, Cauldron, Tekkit, Feed the Beast, Project Rainbow, Bedrock (pocket). Meie automaatse JAR-allalaadimissüsteemiga saad hõlpsalt soovitud Minecrafti serveri versioonide vahel ümber lülituda.

Modpackid ja pistikprogrammid
Modpackid ja pistikprogrammid

Tänu meie pistikprogrammide paigaldamise süsteemile saad Spigot Minecrafti pistikprogramme paigaldada vaid paari klõpsuga. Kui soovid, saad ka laadida üles kohandatud pistikprogramme failihalduri või FTP/SSH kaudu.

Kiire SSD
Kiire SSD

Selleks, et su serveri kiirus oleks suur ja mängijad rahul, kasutame uusimaid Intel Xeoni protsessoreid, millel on terabaitide viisi SSD kettamahtu.

Lihtne seadistamine mängupaneeli abil

Halda Hostingeri mängupaneelilt hõlpsalt oma Minecrafti serverit. Kõik Minecrafti majutuspaketid sisaldavad täielikke administraatorõiguseid või paindlikku deemonit, mis võimaldab lisada või eemaldada ükskõik milliseid mode või pistikprogramme vaid paari klõpsuga.

Lihtne seadistamine mängupaneeli abil

Tõhusad varukoopiad

Kõik paketid sisaldavad pilvepõhist topelt RAID-kaitsega VPSi, mida saab igal ajal sekunditega taastada. Pääsed neile ligi Hostingeri VPS-majutuse halduspaneelilt ning lisaks on sul täpsem ligipääs oma varundandmetele.

Tõhusad varukoopiad

Enneolematud Modpackid

Igasse paketti kuuluvad eelpaigaldatud modid, mida saad igal ajal lisada või eemaldada. Täielikud administraatoriõigused võimaldavad sul ilma mingite piirangutega ka oma mode lisada.

Enneolematud Modpackid

Üle maailma asuvad serverid

Naudi väikseimat latentsusaega ja enneolematut töökindlust meie üleilmselt ühendatud 3. taseme andmekeskustega.

Üle maailma asuvad serveridÜle maailma asuvad serverid

Kas otsid midagi muud?

30-päevane rahatagastuse garantii

Kui sa ei ole meie teenusega rahul, siis tagastame sulle su raha. Ei mingit keerutamist.

Minecraft serveri majutuse KKK

Leia vastused korduma kippuvatele küsimustele Minecrafti serveri majutuse kohta

Minecraft on seiklusmäng, mis on alates 2011. aastal välja tulemist üle maailma tohutult populaarsust kogunud. Rootsi videomängude arendaja Markus Perssoni ja Mojangi loodud mängus saavad mängijad klotse kaevandada ja neist soovitud asju meisterdada. 3D maailmas näitavad mängijad üles oma loomingulist maid avastades, ressursse kogudes, kuubikuid meisterdades ja võideldes. Mängida saab nii üksi kui mitmekesi. 2018. aasta keskpaigas oli sellel enam kui 91 miljonit igakuist mängijat. Seda peetakse üheks kõigi aegade edukaimaks videomänguks, mida on erinevatele platvormidele ja seadmetele müüdud enam kui 177 miljonit eksemplari.

Hostingeri VPSi juhtpaneeliga saad oma isiklikku virtuaalserverit majutada ja hallata. Meie eraldatud VPSi majutusressursid võimaldavad sul serverit rebuutida, uusi veebiskripte paigaldada ning kiirelt ja mugavalt reaalajas muudatusi teha.

Minecrafti serveri seadistamine on lihtne üheetapiline protsess. Vali omale sobiv Minecrafti majutuspakett ja soorita ost. Sinu Minecrafti server on peaaegu kohe valmis kasutamiseks.

Minecrafti VPS serveri seadistamisele kulub 10-15 minutit. Seega ei pea sa tunde ootama!

Hostinger pakub mitut erinevat paketti Minecrafti serveri majutamiseks. Kui oled alles alustamas ning vajad ruumi, et mängida sõprade või väikese arvu inimestega, siis võid alustada kõige soodsama paketiga Alex. See annab sulle 2 GB ruumi 8,95 € eest kuus, andes tohutu soodustuse 62%! Soovid mängida suurema arvu mängijate ja rohkema andmeedastusmahuga? Selleks on meil paketid Creeper, Herobrine ja Enderman. Vaata meie Minecrafti serveri majutuspakette siin.

Minecrafti majutusteenusega alustamine on imelihtne! Vali üks meie viiest Minecrafti majutuspaketist ja soorita ost. Kui see on tehtud, saad minutitega oma lemmimängu mängima asuda!

Aga muidugi! Kõigile meie Minecrafti majutuspakettidele kehtib 30-päevane rahatagastuse garantii. Kui sa meie paketi või teenusega täiesti rahule ei jää, maksame raha kohe tagasi.

Minecrafti majutuspaketti saab muuta vaid paari klõpsuga! Mine halduspaneelile ja esita paketi muutmise tellimus. Serveri mahtu suurendatakse või vähendatakse viivitamatult reaalajas ilma, et seaded või andmed kaduma läheksid. Ükskõik, kas sul on suuremahulised Minecrafti serverid või oled alles algaja, pakume sulle täielikku vabadust ja töökindlust. Hostingeri paindlike Minecrafti majutuspakettidega saad alati kasvada.

Oma domeeninime registreerimine Minecrafti serveri jaoks on imelihtne. Vajuta siia, et leida endale sobivaim domeeninimi vaid 0,99 € eest!

Meie Minecrafti majutusserverid asuvad viies kohas üle maailma: USA, Ühendkuningriik, Madalmaad, Singapur ja Leedu (seadistamine pooleli).

Hostingeri Minecrafti majutusserverid kasutavad kõrgtehnoloogilist riistvara, mille seas on Xeon-protsessorid ja uusima põlvkonna SSD kõvakettad. Need tagavad töökindla ja järjepidava jõudluse.

Oma IP aadressi leiad hPanelist oma VPSi halduspaneeli jaotisest.

Jah! Võid paigaldada ükskõik millise maailma või Modpacki. Meie kohandatud .jar-valikutega saad lisada soovitud jar-faile.

Sinu Minecrafti server töötab Game Paneli kõrgtehnoloogilisema versiooni põhjal, mis annab sulle täieliku kontrolli ja paindlikkuse. Muuda oma virtuaalne Minecrafti server isikupäraseks, hallates seda oma veebilehitsejast, laadides üles kohandatud faile või paigaldades sulle sobivaid serveri liike.

Aga loomulikult! Sinu Minecrafti majutusserveri asukohta saab igal ajal muuta Meie sõbralikud Minecrafti majutuseksperdid aitavad sind kolimisega kohe, kui selleks taotluse esitad. Pane tähele, et kolimisega IP aadress muutub.

Aga loomulikult! Hostinger annab sulle serverile ja failidele täielikud administraatoriõigused. Sellega saad ise seadistust muuta. Kui soovid serveri faile ise üles laadida või hallata, saad seda teha lihtsalt oma halduspaneeli kaudu.

Nüüd saad meie pistikprogrammide abil hõlpsalt paigaldada Spigot Minecrafti pistikprogramme. Paigalda süsteem vaid paari klõpsuga. Kui tahad, saad laadida üles kohandatud pistikprogramme paneeli failihalduri või FTP/SSH kaudu.

Jah! Igasse Hostingeri Minecrafti majutuspaketti kuuluvad tasuta eraldiseisvad IPv4 ja IPv6 aadressid!

Igasse Minecrafti majutuspaketti kuuluvad täielikud administraatoriõigused. Sellega saad serverit ise seadistada vastavalt oma vajadustele ja eelistustele.

Official, CraftBukkit, Spigot, Paper, Purpur, Forge, SpongeVanilla, Cauldron, Tekkit, Feed the Beast, Project Rainbow, Bedrock (pocket). Meie automaatse JAR-allalaadimissüsteemiga saad hõlpsalt soovitud Minecrafti serveri versioonide vahel ümber lülituda.

Toetame uusimaid JAVA versioone ja võimaldame sul hõlpsalt halduspaneeli kaudu JAVA versioonide vahel ümber lülituda.

Kuna kontroll Minecrafti serveri üle on sinu käes, saad kasutada kettaruumi ja ressursse nii, nagu ise soovid. Näiteks saad eraldada ja kasutada piiramatut arvu mänguservereid.

Täielikud administraatoriõigused võimaldavad sul lisada iga mänguelementi, mida soovid. Lisaks Minecrafti vaikimisi rakendustele saad paigaldada selliseid rakendusi nagu Mumble, LiveChat, Teamspeak ja teisi VOIP-süsteeme, et lõppkasutajad saaksid sellest viimast võtta.

Igal paketil on üks eraldi IPv4 ja IPv6 aadress.