.xyz domeen
.com domeen
.net domeen
.biz domeen
.org domeen
.info domeen
.name domeen
.eu domeen

Domeeni registreerimine - Soodsaimad domeeninimed, mis sobivad sulle

.xyz

0
99
€ /aastas

.com

7
99
€ /aastas

.net

8
99
€ /aastas

.biz

10
99
€ /aastas

.org

10
99
€ /aastas

.info

10
99
€ /aastas

.name

7
99
€ /aastas

.eu

6
99
€ /aastas

.asia

15
99
€ /aastas

.ca

10
99
€ /aastas

.co.in

6
99
€ /aastas

.co.uk

9
99
€ /aastas

Domeeni registreerimine Hostinger

Hostinger pakub sulle soodsaimat domeeninime koos kohese aktiveerimise ja võrratu klienditoega.

Soodsad Domeenid & Pikendamised

Soodsate domeenide pakkumine on meie missioon! Vaid Hostingeris saad sa soodsaima domeeni koos kvaliteetse teenusega. Tänu meie spetsiaalsetele kokkulepetele tippdomeenide omanikega, saame pakkuda domeeninimesid eriti soodsalt. 99-sendised domeenid on meie privileeg, mida saame sinu heaks kasutada! Soodsalt domeenide pikendamine on meie tugevus ning spetsiaalne domeeni kontrollija meie tööriist sinu edu jaoks!

Usaldusväärne Registripidaja

Kõrgetasemeline veebimajutus ja parimad domeenide hinnad - vaid Hostingeris. Meid usaldavad miljonid, meid tunnustavad mainekad ettevõtted ja tippdomeenide omanikud. Hostinger on osa ICANN'i eliitettevõtetest, mida on üle maailma kokku üle 40'ne. Vali vaid tunnustatud domeenide pakkuja kõrgeima kvaliteedi ja live klienditoega.

Domeen Privaatsuskaitse

Sinu domeeni privaatsus on meie kõrgeim prioriteet. Teised registripidajad avaldavad üldjuhul sinu kontaktandmed avalikus andmebaasis (WHOIS). Hostinger pakub eksklusiivset võimalust kaitsta oma kontaktandmed teiste eest. Hoia oma privaatsust!

Tasuta domeen

Kasuta meie domeeni kontrollijat, et leida kõige populaarsemad domeenid erinevate tippdomeenide seast: .com, .net, co.uk, .org... Kas teadsid, et Hostinger pakub ka tasuta domeeninimesid, mis sisalduvad enamikes meie veebimajutuse pakettides? Lihtsalt telli üks meie veebimajutusteenustest koos tasuta domeeniga ja saa kõik-hinnas pakett väga soodsa hinna eest. Hea pakkumine, millega alustada!

Säästa aega - kasuta domeeni

Start saving now!

All-in-one web hosting & domain name from

2
15
€ /kuus

Tee keegi rõõmsaks!