Kiire DirectAdmin VPS majutus

Muuda oma veebileht kuni 200% kiiremaks võimsa veebimajutuse halduspaneeliga.

Kiire DirectAdmin VPS majutus

Vali oma DirectAdmin VPS majutuspakett

Maksetingimused

Muuda oma veebileht ülikiireks

Ükskõik, milline veebiettevõte sul on, vajad kasutajakogemuse parandamiseks kiiret laadimisaega. Meie VPS paketid sisaldavad OpenLiteSpeedi veebiserverit, LiteSpeedi vahemälu ja MariaDB andmebaase, et tagada su veebilehe maksimaalset kiirust. Lisaks on DirectAdmin väiksemahuline halduspaneel, mis ei hõiva kõiki su serveri ressursse.

Muuda oma veebileht ülikiireks

Koli oma veebileht hõlpsalt

Kas soovid oma lehe teise DirectAdmini majutaja alt üle kolida? Tuleme sulle appi. Meie testid näitavad, et lehe kolimine Hostingeri DirectAdmin VPS majutuse alla võib suurendada lehe kiirust 200% võrra. Kolimisteenus koosneb vaid paarist sammust ja su leht pole selle jooksul hetkekski maas.

Koli oma veebileht hõlpsalt

99,9% aktiivaja garantii

Jälgime kõiki oma servereid, et tagada sinu lehe kättesaadavust 24/7. Lisaks on DirectAdminil automaatne tõrketaaste, et ennetada lehe kättesaadamatust täielikult.

99,9% aktiivaja garantii

DirectAdmin majutuse funktsioonid

OpenLiteSpeed ja LiteSpeed vahemälu

OpenLiteSpeed on avatud lähtekoodiga versioon LiteSpeedist, tööstusharu kõige kiiremast veebiserverist. Muuda oma lehe laadimine kiiremaks, lubades LiteSpeedi vahemälu moodul või CMS pistikprogramm. Mine vaid paari klõpsuga üle LiteSpeedile, et parandada sooritust veelgi.

Edasimüüja paketid

Kui sul on veebiarendusettevõte, võimaldab DirectAdmin luua edasimüüjate kontosid klientide veebilehtede majutamiseks. Sa ei pea konto funktsiooni nullist seadistama - vali lihtsalt eelnevalt määratletud edasimüüja pakett ja oledki valmis.

Mitme objekti vahemällu salvestamine

Meie DirectAdmin VPSi paketid toetavad objektide vahemällu salvestamise integratsiooni rakenduste Redis, Memcached või LiteSpeed Memcached (LSMCD) kaudu. See funktsionaalsus muudab veebilehe kiiremaks, vastates andmebaasi päringutele vahemälust, selle asemel, et saata mitu päringut andmebaasile.

OpenLiteSpeed ja LiteSpeed vahemälu

Automaatsed varukoopiad ja lihtne taastamine

Kõik meie VPS majutusteenused sisaldavad iganädalasi ja igapäevaseid varukoopiaid, et tagada sinu andmete turvalisus. Varasema eksemplari taastamine nõuab vaid ühte hiireklõpsu. Kas su lehe faile hoiustab kaudne SFTP/FTP või teine veebimajutaja? Saame need sinu eest üle kolida.

HTTP/3 QUIC protokolliga

OpenLiteSpeed toetab uusimat HTTP tehnoloogiat, et sooritust parandada. See vähendab võrgulatentsust, loob TLS-kätluste ajal kiiremaid ühendusi ning pakub laialdasemat krüpteerimist küberrünnakute ennetamiseks.

Eraldiseisev IP

Kõik meie VPS majutusteenused sisaldavad eraldatud IP-aadresse, et anda sulle rohkem kontrolli ja paindlikkust serveri seadistamisel. Lisaks annab see sulle otsese ligipääsu oma lehele FTP kaudu, parandab sinu domeeninime mainet ning täiustab sooritust ja turvalisust.

Automaatsed varukoopiad ja lihtne taastamine

Võimekad DirectAdmini VPS-majutuspaketid

Paketi funktsioonid
KVM 1 * 4,99 /kuus
KVM 2 * 6,99 /kuus
KVM 4 * 10,99 /kuus
KVM 8 * 21,99 /kuus
vCPU vCPU
1 tuuma
2 tuuma
4 tuuma
8 tuuma
Mälu (RAM) Mälu (RAM)
4 GB
8 GB
16 GB
32 GB
NVMe salvestusruum NVMe salvestusruum
50 GB
100 GB
200 GB
400 GB
Andmeedastusmaht Andmeedastusmaht
1 TB
2 TB
4 TB
8 TB
1 hetktõmmis 1 hetktõmmis
Iganädalased varukoopiad Iganädalased varukoopiad
Eraldiseisev IP Eraldiseisev IP
Administraatori õigused Administraatori õigused
100 Mb/s ühendus 100 Mb/s ühendus
IPV4 ja IPV6 tugi IPV4 ja IPV6 tugi
24/7 klienditugi 24/7 klienditugi

*tellides 48 kuuks; KM ei sisaldu hinnas

*Kõik meie VPSi paketid põhinevad OVZ virtualiseerimistehnoloogial. Kõik serverid on isehallatavad, st et tehniline tugi on piiratud ja pead serveri ise seadistama.

Vali endale lähim andmekeskus

Sinu leht laadib enneolematu kiirusega, ükskõik kus su külastajad asuvad. Meie kolmanda tasandi andmekeskuste võrgustik on jaotatud maailma erinevate paikade vahel, et pakkuda eriti lühikest latentsusaega ja kiiret sisuedastust.

Vali endale lähim andmekeskus

DirectAdmin VPS majutuse KKK

Leia vastused korduma kippuvatele küsimustele DirectAdmin VPS majutuse kohta.

Mis on DirectAdmini halduspaneel?

Kuidas ma DirectAdmin halduspaneelile pääsen?

Mis on cPaneli ja DirectAdmini erinevus?

Kuidas kolida leht teise DirectAdmini majutusteenuse osutaja juurest Hostingeri DirectAdmini alla?