Kiire DirectAdmin VPS majutus

Muuda oma veebileht kuni 200% kiiremaks võimsa veebimajutuse halduspaneeliga. Sisaldab tasuta DirectAdmini litsentsi ilma, et peaksid midagi peale maksma.

DirectAdmin majutusDirectAdmin majutusDirectAdmin majutus

Muuda oma veebileht ülikiireks

Ükskõik, milline veebiettevõte sul on, vajad kasutajakogemuse parandamiseks kiiret laadimisaega. Meie VPS paketid sisaldavad OpenLiteSpeedi veebiserverit, LiteSpeedi vahemälu ja MariaDB andmebaase, et tagada su veebilehe maksimaalset kiirust. Lisaks on DirectAdmin väiksemahuline halduspaneel, mis ei hõiva kõiki su serveri ressursse.

Muuda oma veebileht ülikiireks

Koli oma veebileht hõlpsalt

Kas soovid oma lehe teise DirectAdmini majutaja alt üle kolida? Tuleme sulle appi. Meie testid näitavad, et lehe kolimine Hostingeri DirectAdmin VPS majutuse alla suurendab laadimiskiirust 200% võrra. Kolimisteenus koosneb vaid paarist sammust ja su leht pole selle jooksul hetkekski maas.

Koli oma veebileht hõlpsalt

Säästa raha tasuta DirectAdmini litsentsiga

Teiste veebimajutusteenuse osutajatega pead DirectAdmini litsentsi eraldi ostma. Hostingeris sisaldub halduspaneel juba kõigis VPS-kontodes tasuta, et saaksid vähema raha eest suuremat väärtust.

Säästa raha tasuta DirectAdmini litsentsiga

99,9% aktiivaja garantii

Jälgime kõiki oma servereid, et tagada sinu lehe kättesaadavust 24/7. Lisaks on DirectAdminil automaatne tõrketaaste, et ennetada rikkeaega täielikult.

99,9% aktiivaja garantii

DirectAdmin majutuse funktsioonid

OpenLiteSpeed ja LiteSpeed vahemälu

OpenLiteSpeed on avatud lähtekoodiga versioon LiteSpeedist, tööstusharu kõige kiiremast veebiserverist. Muuda oma lehe laadimine kiiremaks, lubades LiteSpeedi vahemälu moodul või CMS pistikprogramm. Mine vaid paari klõpsuga üle LiteSpeedile, et parandada sooritust veelgi.

Edasimüüja paketid

Kui sul on veebiarendusettevõte, võimaldab DirectAdmin luua edasimüüjate kontosid klientide veebilehtede majutamiseks. Sa ei pea konto funktsiooni nullist seadistama - vali lihtsalt eelnevalt määratletud edasimüüja pakett ja oledki valmis.

Mitme objekti vahemällu salvestamine

Meie DirectAdmin VPSi paketid toetavad objektide vahemällu salvestamise integratsiooni rakenduste Redis, Memcached või LiteSpeed Memcached (LSMCD) kaudu. See funktsionaalsus muudab veebilehe kiiremaks, vastates andmebaasi päringutele vahemälust, selle asemel, et saata mitu päringut andmebaasile.

Automaatsed varukoopiad ja lihtne taastamine

Kõik meie VPS majutusteenused sisaldavad iganädalasi ja igapäevaseid varukoopiaid, et tagada sinu andmete turvalisus. Varasema eksemplari taastamine nõuab vaid ühte hiireklõpsu. Kas su lehe faile hoiustab kaudne SFTP/FTP või teine veebimajutaja? Saame need sinu eest üle kolida.

HTTP/3 QUIC protokolliga

OpenLiteSpeed toetab uusimat HTTP tehnoloogiat, et sooritust parandada. See vähendab võrgulatentsust, loob TLS-kätluste ajal kiiremaid ühendusi ning pakub laialdasemat krüpteerimist küberrünnakute ennetamiseks.

Eraldiseisev IP

Kõik meie VPS majutusteenused sisaldavad eraldatud IP-aadresse, et anda sulle rohkem kontrolli ja paindlikkust serveri seadistamisel. Lisaks annab see sulle otsese ligipääsu oma lehele FTP kaudu, parandab sinu domeeninime mainet ning täiustab sooritust ja turvalisust.

Võimekad DirectAdmini VPS-majutuspaketid

Paketi funktsioonid
vCPU
Mälu (RAM)
SSD hoiuruum
Mitme tuumaga Geekbenchi hinnang
Andmeedastusmaht
Indekssõlme piirang
1 hetktõmmis
Iganädalased varukoopiad
Eraldiseisev IP
Administraatori õigused
100 Mb/s ühendus
IPV4 ja IPV6 tugi
24/7 kasutajatugi

VPS 1

VPS 1

3,95 €kuus
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
1 tuum
1 GB
20 GB
608
1 TB
1 310 720

VPS 2

VPS 2

8,95 €kuus
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
2 tuuma
2 GB
40 GB
991
2 TB
2 621 440

VPS 4

VPS 4

15,95 €kuus
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
4 tuuma
4 GB
80 GB
1 770
4 TB
5 242 880

VPS 5

VPS 5

23,95 €kuus
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
6 tuuma
6 GB
120 GB
2 545
6 TB
7 864 320

VPS 6

VPS 6

32,99 €kuus
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 tuuma
8 GB
160 GB
3 203
8 TB
10 485 760

VPS 8

VPS 8

65,99 €kuus
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 tuuma
16 GB
250 GB
3 800
12 TB
16 384 000

Kõik meie VPS-paketid põhinevad OVZ virtualiseerimise tehnoloogial.

Vali endale lähim andmekeskus

Sinu leht laadib enneolematu kiirusega, ükskõik kus su külastajad asuvad. Meie kolmanda tasandi andmekeskuste võrgustik on jaotatud maailma erinevate paikade vahel, et pakkuda eriti lühikest latentsusaega ja kiiret sisuedastust.

Millised andmekeskuste asukohad on saadaval?

DirectAdmin VPS majutuse KKK

Leia vastused korduma kippuvatele küsimustele DirectAdmin VPS majutuse kohta.

DirectAdmin on Linuxil põhinev veebimajutuse halduspaneel, mille omanik on JBMC Software. Selle kasutajasõbralik liides muudab VPSi halduse lihtsamaks nii algajatele kui edasijõudnutele.

Mis kõige tähtsam - DirectAdmin on väikse mahuga, kuna see tarbib palju vähem ressursse kui teised suured halduspaneelid. Koos meie VPSi LiteSpeed-tehnoloogiaga on sinu leht palju kiirem.

Lisaks on DirectAdminil kolm kasutajate ligipääsu taset - administraator, edasimüüja ja kasutaja. See muudab halduspaneeli populaarseks ettevõtteomanike ja agentuuride seas, kus hallatakse klientide jaoks mitut veebilehte.

DirectAdmini sisse logimiseks järgi neid samme

 • Veendu, et oled oma veebimajutajalt saanud DirectAdmini sisselogimisandmed. Hostingeris saad minna oma VPSi konto halduspaneelile ja vali operatsioonisüsteemi vahekaart. Sealt leiad oma kasutajanime ja parooli.
 • Ava uus vahekaart ja sisesta http://sinu-vps-ip-aadress:2222. Näiteks http://111.11.1.111:2222.
 • Sisesta halduspaneelil sisselogimisandmed. Vajuta sisse logimise nupule.
 • Ongi kõik - oled edukalt sisenenud halduspaneelile.

  Lisaks veebimajutuse eest maksmisele vajad tavaliselt ka DirectAdmini tasulist litsentsi. Hinnad algavad 2 $ kuus ja saad valida kolme paketi vahel - Isiklik, Lite ja Standard.

  Erinevalt teistest veebimajutusteenuse pakkujatest annab Hostinger DirectAdmini litsentsi tasuta. Lisaks on meie DirectAdmini majutusteenus riskivaba, kuna sellega kaasneb 30-päevane rahatagastuse garantii.

  Nii cPanel kui DirectAdmin on Linuxil põhinevad halduspaneelid, millel on erinevad kõrgtehnoloogilised funktsioonid veebimajutuse haldamiseks. Nende erinevused on toodud välja järgnevalt.

 • Liides. Nii cPanel kui DirectAdmin on hõlpsalt kasutatavad, kuid cPaneli halduspaneelil on rohkem seadistus- ja konfigureerimisvõimalusi. Paljude ekspertide silmis on neist viimane palju algajasõbralikum, samas kui DirectAdmin sobib rohkem kogenud kasutajatele.
 • Ressursside kasutus. DirectAdmin kulutab palju vähem kettamahtu ja mälu kui cPanel, mis on väga oluline, kui soovid oma lehe sooritust optimeerida. Samas pakub cPanel rohkem sisseehitatud funktsioone ja kolmanda isiku integratsioone.
 • Ligipääsuhaldus. DirectAdmin võimaldab sul samalt halduspaneelilt hallata administraatori, kasutaja ja edasimüüja kontosid. Selle tegemiseks cPanelil pead vahetama selle ja WHMi vahel, mis ei ole sugugi sama mugav.
 • Litsents. Meie VPS pakettides sisaldub DirectAdmin tasuta, kuid cPanel ja WHM mitte. Pead nende jaoks ostma eraldi litsentsi, mille hinnad algavad 15,99 $ kuus. Samas pakub ka Hostinger eraldi cPaneli jagatud majutuspakette.
 • Veebilehe kolimine meie DirectAdmin VPSi on lihtne. Järgi lihtsalt neid samme:

 • loo oma praegusel veebimajutuse halduspaneelil oma lehest varukoopia. Muuda faili nimi kindlasti oma kasutajanimeks selle veebimajutaja juures;
 • mine oma uuele DirectAdmini halduspaneelile. Sisesta oma eelmise veebimajutaja FTP andmed ja taasta tehtud varukoopia;
 • suuna oma domeen oma uuele DirectAdmini majutuskontole.
 • Üksikasjalike juhiste saamiseks loe seda juhendit lehe kolimise kohta Hostingeri DirectAdmin VPSi kontole. Meie kasutajatoe meeskond aitab sind meeleldi 24/7 ükskõik milliste probleemide puhul